INNE DYSCYPLINY SPORTOWE
      | modyf: DZ 2017-09-20, 23:31 | 555 odsłon
serwiszglossie

 PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW LO/MDK

Drużyna LO/MDK Bartoszyce od lewej Robert A. Kozieł (opiekun) , Bartłomiej Bartnicki, Paweł Grzybowski, Maciej Szyk, Eryk Falba, Michał Kawęcki, Jakub Lechman nieobecni na zdjęciu: Mikołaj Szyk, Hubert Raczkowski, Sebastian Zawada, Szymon Gomoła, Jakub Lech, Maciej Kwaśniewski, Kacper Siudek, Maksymilian Rojek.

Trener - Rober Artur Kozieł  

Osiągnięcia:

- Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców z Okazji Dni Papieskich – V miejsce,

- Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców – III miejsce,

- Liga Miejska Mężczyzn - VI miejsce,

 Drużyna LO/MDK występowała w Lidze Miejskiej Mężczyzn, jako jedyny zespół oparty na uczestnikach koła MDK Bartoszyce w całości wywodzi się  z jednej szkoły ponadgimnazjalnej LO Bartoszyce.


PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

 Udział dziewcząt  w zawodach w roku szkolnym 2017/2018:

  • Powiatowy Turniej  Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 1  miejsce.
  • Turniej Piłki Siatkowej współzawodnictwa szkolnego 2 miejsce.
  • Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dni Papieskich 2 miejsce.
  • Mistrzostwa  Rejonu II  Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 4 miejsce.
  • Bartoszycka Liga Piłki Siatkowej Kobiet  5 miejsce.
  • Powiatowy Turniej  Plażowej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 1  miejsce.
  • Mistrzostwa  Rejonu II  Plażowej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 3 miejsce
  • Turniej Plażowej Piłki Siatkowej współzawodnictwa szkolnego 1 miejsce.

trener - Tomasz Tatol


 PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW MDK/ZSP NR 2

* 8 grudnia 2017 roku w Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Rejonu II warmińsko – mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Drużyna chłopców ZSP nr 2 w Bartoszycach, którą stanowili uczestnicy zajęć sekcji piłki siatkowej MDK zajęła w nich III miejsce. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Mecze rozgrywano w dwóch grupach. Drużyna ZSP nr 2 w Bartoszycach jako mistrz powiatu bartoszyckiego grała z mistrzem powiatu węgorzewskiego Liceum Ogólnokształcącym w Węgorzewie i gospodarzem  turnieju Powiatowym Centrum Edukacji w Kętrzynie. Nasza drużyna w meczach grupowych odniosła dwa zwycięstwa po 2:0 z LO Węgorzewo (25:20,25:23) i PCE Kętrzyn (25:15,25:11). W półfinale przegraliśmy z mistrzem powiatu lidzbarskiego drużyną Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych  w Lidzbarku Warmińskim 2:0 ( 27:25,25:16).W meczu o trzecie miejsce, nasi zawodnicy powtórnie spotkali się z LO Węgorzewo i pokonali tę drużynę 2:1.

W zawodach wzięli udział:

Szymon Czech i Maksymilian Kapusto (kl. III LOB), Maciej Dyrwal (kl. II LOB), Kornel Jagielski i Patryk Leonowicz (kl. I TOR), Maksymilian Kosakowski (kl. I TS),  Grzegorz Gutowski (kl. I LOB) i Kuba Girulski (kl. I LOC).

Opiekunem drużyny był R. Czerniak

* 9 października 2017 r. w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców  Szkół Ponadgimnazjalnych organizowane przez MDK w Bartoszycach. Nasza drużyna wygrała ten turniej pokonując 4 drużyny z powiatu Bartoszyce: Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, Zespół Szkół w Górowie Iławeckim, Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach  (wszystkie mecze po 2: 0). W ostatnim meczu pokonaliśmy gospodarzy, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach, wygrywając z nimi w tie-breaku 2:1. Naszą szkołę reprezentowali:

-rozgrywający: Grzegorz Gutowski,

-libero: Maciej Dyrwal,

-przyjmujący: Patryk Leonowicz, Maksymilian Kosakowski, Jakub Arcisz,

 -środkowi: Szymon Dubicki, Szymon Czech i Grzegorz Gleba,

-atakujący: Maksymilian Kapusto (III LOB)

Kapitanem drużyny był Szymon Czech.

 

Opiekunem zespołu był: p. Robert Czerniak

 


*24 maja 2018 roku w Kętrzynie na boiskach MOSiR przy ulicy Szpitalnej w licznie obsadzonych zawodach odbyły się zawody rejonowe. Tym razem nasi zawodnicy Grzegorz Gutowski i Patryk Leonowicz musieli uznać wyższość drużyny z Lidzbarka Warmińskiego i zajęli II miejsce, a 8 czerwca w półfinale województwa zajęli III miejsce za drużynami z Olsztyna i Lidzbarka Warmińskiego.


 

Drużyna chłopców z ZSP NR1 trenująca w MDK Bartoszyce na zawodach powiatowych uplasowała się na II miejscu uzyskując awans do zawodów rejonowych w Kętrzynie ( 8.12.2018r). Tam nie miała sobie równych i zajmując I miejsce awansowała do zawodów półfinałowych mistrzostw województwa. Zawody odbyły się 19.12.2018r w  Olsztynie. Niestety zajmując IV miejsce zakończyli swoją rywalizację na tym szczeblu.

 

Opiekunem zespołu była Marta Cichocka


 
do góry | modyf: DZ 2017-09-20, 23:31 | 555 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

Odwiedziny: 15507 :: unikalnych: 3413 :: Dzisiaj: 97 :: Wczoraj: 142 :: Online: 4 :: Najwięcej odwiedzin: 289 (14-09-2018) :: | administracja