MENU
skoment fotki
PASJA
KRS: 0000407962
REGON: 281371490
NIP: 7432023359
NR KONTA: BGZ S.A. 62203000451110000002252590

DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA:
  • Współorganizacja PIKNIKÓW RODZINNYCH NA POSESJI MDK - od maja 2012, 2013, 2014, 2015
  • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - 21.04.2013r - projekt wspólfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce
  • Współorganizacja LOFANU 2013
  • "I WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2013" - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Organizacji Wypoczynku Dzieci i Młodzieży -zwiedzamy Warmię i Mazury
  • "II WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2014"-poznajemy i zwiedzamy stolicę Polski ( Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK") -projekt współfinansowany j.w
  • Organizacja Turniei Piłki Ręcznej Chłopców: 26-27.04.2014 II WIOSENNY BARTOSZYCKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce
  • POMOC PRZY ORGANIZACJI TURNIEI PIŁKI RĘCZNEJ
  • ZDOBYCIE ŚRODKÓW NA MECZE WYJAZDOWE SZCZYPIORNISTÓW MDK W BARTOSZYCACH                ( PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE)
  • ORGANIZACJA III WAKACYJNEGO TYGODNIA ATRAKCJI ( WYCIECZKA DO GDAŃSKIEGO ZOO) - PROJEKT WSPÓLFINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE W RAMACH ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.

 

 
PODSUMOWANIE ZAWODÓW
      | modyf: DZ 2015-09-15, 18:56 | 1204 odsłon
serwiszglossie

dotyczy Komunikatu Nr 1

 W dniu 15.09.2015 r. na „orliku” ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce nożnej  6 – osobowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

1. ZSP 2   -   ZSP 1   0 : 3  ( 0 : 2 )

2. ZSP 2   -   LO       1 : 4   ( 1 : 3 ) 

3. ZSP 1   -   LO       5 : 0   ( 3 : 0 )

 TABELA :

1. ZSP 1  -  6 pkt   8 : 0   stosunek bramek  -  3 pkt do współzawodnictwa

2. LO  -  3 pkt   4 : 6   stosunek bramek  -  2 pkt  do współzawodnictwa 

3. ZSP 2  -  0 pkt   1 : 7  stosunek bramek -  1 pkt    do współzawodnictwa          

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie: Wojciechowski Dominik, Sokołowski Adrian (2), Gąsiorowski Mariusz (2), Pietruszczyk Patryk, Obidowski Patryk, Wypniewski Dawid (1), Skorupski Damian, Obrębski Konrad (1), Warda Kamil (2).Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.

 Zespół LO wystąpił w składzie : Rodak Mateusz, Zawada  Adrian (1), Gotowt Kamil (2), Czapla Błażej, Świstek Piotr, Purłan Jakub (1), Plaskota Szymon.Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

 Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Kużmicki Łukasz, Broszyk Bartek, Suchocki Jakub, Figat Jakub, Kudlicki Krzysztof, Swacha Szymon, Rentkowski Szymon (1), Kadziewicz Maciej, Fidura Marcin, Kochański Marcin. Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

 ( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika

 Zawody zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiekcie „orlik” przy ZSP 1.

 Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


dotyczy Komunikatu  Nr 2

 W dniu 30.09.2015 r. w Parku Elizabeth odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :   

- dystans 5 x 430 m

1.    ZSP 2 - 7 min 03 sek. - 3 pkt  do współzawodnictwa

2.     LO  -  7 min 14 sek.  -  2 pkt  do współzawodnictwa

3.     ZSP 1  - 8 min 28 sek. -  1 pkt  do współzawodnictwa

 Zespół ZSP 2  wystąpił w składzie : Kuśmierczyk Diana, Michalska Nina, Czunkiewicz Gabriela, Zych Patrycja, Antoniak Agnieszka.Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Daniel Ciżowski. 

Zespół LO wystąpił w składzie : Wiszniewska Katarzyna, Mrówka Adrianna, Daszkiewicz Karolina, Rydel Patrycja, Borkowska Iga.Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Jóżwicka Alicja, Milczek Magdalena, Rydel Izabella, Link Karolina, Szarłowska Monika. Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach, przy pomocy BOSiR-u.

 Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


dotyczy komunikatu Nr3
  W dniu 30.09.2015r. w Parku Elizabeth odbyły się sztafetowe biegi przełajowe chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

 dystans 10 x 570 m

1. ZSP 1  - 17 min 35 sek.  -  3 pkt  do współzawodnictwa

2. ZSP 2  - 17 min 38 sek.   -  2 pkt  do współzawodnictwa

3. LO       - 19 min 10 sek.   -  1 pkt   do współzawodnictwa

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Zagozdon Jakub,Tabaka Mariusz, Sarna Brajan, Osiński Remigiusz, Greber Dawid, Chorzępa Jan, Marcinkiewicz Damian, Strzałecki Patryk, Grzywnowicz Dominik, Lewandowski Rafał, Ostromecki Marcin.

 Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

 Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Snopkowski Karol, Piskorz Mariusz, Lis Jakub, Obolewicz Daniel, Klucznik Bartosz, Perzanowski Mariusz, Figat Bartosz, Byliński Konrad, Figat Jakub, Ferenc Maciej.

 Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Daniel Ciżowski.

 Zespół LO  wystąpił w składzie : Rzymowski Szymon, Przybycień Albert, Szyk Szymon, Urbański Patryk, Mysiewicz Krzysztof, Bogel Maciej, Simiątkowski Przemysław, Falba Eryk, Purłan Jakub, Pietrusewicz Dwid.

 Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

 Zawody został zorganizowane przez MDK w Bartoszycach, przy pomocy BOSiR-u.

 Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


dotyczy komunikatu Nr 4

W dniu 05.10.2015 r. na orliku przy ZSP 1 w Bartoszycach zostały rozegrane zawody w piłce nożnej 6 – osobowej dziewcząt szkół ponadgimnazjlnych.

WYNIKI :

1. ZSP 1 - ZSP 2 0 : 4 ( 0 : 0 )

2. ZSP 2 - LO 7 : 0 ( 3 : 0 )

3. ZSP 1 - LO 4 : 1 ( 1 : 1 )

TABELA :

1. ZSP 2 - 6 pkt 11:0 stosunek bramek - 3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 1 - 3 pkt 4 : 5 stosunek bramek - 2 pkt do współzawodnictwa

3. LO - 0 pkt 1 : 11 stosunek bramek - 1 pkt do współzawodnictwa

Zwycięski zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Michalska Nina (4), Górska Dominika, Czarna Gabriela (1), Oleksik Katarzyna (5), Dobkowska Klaudia, Antonik Agnieszka (1), Todorowicz Natalia, Rosicka Klaudia.Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Antonik Kamila, Brudzeńska Martyna, Kryłowicz Małgorzata, Kaźmierczak Martyna, Bakiewicz Klaudia (2), Kieliszewska Zuzanna, Rydel Izabela, Migal Katarzyna, Jóźwiak Alicja (2), Kosut Aneta, Kędzior Patrycja, Szczepaniak Natalia.Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.

Zespół LO wystąpił w składzie : Luśtyk Natalia, Rydel Patrycja, Martul Kamila, Bykowska Izabela (1), Jarka Zuanna, Paszkowska Paulina, Tarasewicz Agata, Łukasiewicz Justyna, Herman Gabriela.Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

Zawody został zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 1 w Bartoszycach.

Zawody sędziowali pp. mgr Marek Ignatowski i mgr Daniel Chruściel.


dotyczy  Komunikaty  Nr 5

 W dniu 03.11.2015 r. w sali ZSP 1 w Bartoszycach zostały przeprowadzone rozgrywki w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

1. ZSP 1   -   LO   1 : 2    ( 18 : 25, 25 : 23, 10 : 15 )

2. ZSP 1   -   ZSP 2    2 : 0    ( 25 : 16, 25 : 22 )

3. ZSP 2   -   LO   0 : 2    ( 23 : 25, 17 : 25 )

 TABELA :

1. LO - 4 pkt 4:1 stosunek setów- 3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 1 -  3 pkt 3 : 2  stosunek setów  - 2 pkt  do współzawodnictwa            

3. ZSP 2 -  2 pkt  0 : 4  stosunek setów  - 1 pkt do współzawodnictwa            

 Zwycięski zespół LO  wystąpił w składzie : Plaskota Szymon, Ogonowski Sebastian, Gronkowski Kamil, Rodak Mateusz, Gotowt Kacper, Szutowicz Kamil, Sakowicz Patryk, Lech Sebastian, Potapienko Rafał, Nowakowski Cezary. Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Wojtkiewicz Jakub, Sokołowski Adrian, Jagiełło Jakub, Szypcio Paweł, Szypcio Piotr, Wojciechowski Karol, Machnicki Dominik, Tyryłło Przemysław.Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Grzegorz Mojek.

 Zespól ZSP 2 wystąpił w składzie : Błudnicki Marcin, Burdynewicz Paweł, Czech Szymon, Gronczewski Jarosław, Kapusto Maksymilian, Lubowiecki Hubert, Stankiewicz Paweł.Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Robert Czerniak.

 Zawody został zorganizowane przez MDK i ZSP 1 w Bartoszycach.

  Zawody sędziował  pan mgr Marek Ignatowski.


 dotyczy Komunikatu  Nr  6

 W dniu 09.11.2015  r. w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :  

 1. LO - ZSP 1    2 : 0  ( 25 : 11 ; 25 : 20 )

2. ZSP1- ZSP 2  1 : 2  ( 18 : 25 ; 26 : 24, 3 : 15 )

3. LO -   ZSP 2  2 : 1  ( 21 : 25 ; 25 : 22, 15 : 7 )

TABELA :

1. LO - 4 pkt  4 : 1 stosunek setów – 3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2 - 3 pkt 3 : 3 stosunek setów - 2 pkt do współzawodnictwa

3. ZSP 1- 2 pkt  1 : 4 stosunek setów -  1 pkt do współzawodnictwa

 Zespół LO wystąpił w składzie :, Martul Kamila, Żerebna Nina, Czarna Aleksandra, Maksimowicz Klaudia, Pietrzak Oliwia, Koter Katarzyna, Rydel Patrycja, Dobrzyńska Zuzanna, Gronkowska Aleksandra, Kłębucka Alicja, Tywoniuk Ewelina, Węglicka Laura.Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Winczewska Paulina, Przedworska Klaudia, Kotfica Sylwia, Bator Anna, Kazula Paulina, Frątczak Monika, Przybyłowska Monika, Kużniewska Klaudia, Czunkiewicz Gabriela.Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Bachanowicz Aleksandra, Szandor Patrycja,  , Lewandowska Małgorzata, Antonik Kamila, Kryłowicz Małgorzata, Brudzeńska Martyna, Pastuszka Karolina, Orłowska Paulina, Bakiewicz Klaudia. Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Organizatorem rozgrywek był  Młodzieżowy Dom Kultury i ZSP 1 Bartoszyce.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


 dotyczy Komunikatu Nr 7

 W dniu 17.11.2015 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewczątszkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

  • ZSP 2 - LO  4 : 0

1. Odwrot – Kowejsza   2 : 0    ( 11 : 3 , 11 : 2 )

2. Śnitko  – Szczepura  2 : 0    ( 11 : 4 , 11 : 2 )

3. Śnitko – Kowejsza    2 : 0    ( 11 : 7 ,11 : 6  )

4. Odwrot  – Szczepura 2 : 0    ( 11 : 3 , 11 : 4 )

  •  ZSP 2  -  ZSP 1   3 : 1

1. Odwrot  – Kownacka  1 : 2    ( 5 : 11, 11 : 5 , 9 ; 11 )

2. Śnitko – Olszewska   2 : 1    ( 10 : 12, 11 : 7, 11 : 5  )

3. Śnitko – Kownacka   2 : 1    ( 8 : 11 , 16 : 14, 11 : 8 )

4. Odwrot –Olszewska  2 : 0    ( 11 : 4 , 11 : 5 )

  •  ZSP 1  - LO   4 : 0

1. Olszewska  –Szczepura  2 : 1  ( 7 : 11 , 12 : 10 , 11 : 9 )

2. Kownacka  –  Kowejsza  2 : 0     ( 11 : 7, 11 : 4  )

3. Kownacka  – Szczepura  2 : 0     ( 11 : 7 , 11 : 2 )

4. Olszewska  – Kowejsza   2 : 0     ( 11 : 7 , 11 : 5 )

 TABELA :

1.     ZSP 2   -  3 pkt  do współzawodnictwa sportowego szkół

2.     ZSP 1   -  2 pkt  do współzawodnictwa sportowego szkół

3.     LO       -  1 pkt  do współzawodnictwa sportowego szkół

 Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Śnitko Natalia, Odwrot Martyna.Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Daniel Ciżowski.

Zespół ZSP 1  wystąpił w składzie : Olszewska Klaudia, Kownacka Patrycja.Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zespół LO wystąpił w składzie : Szczepura Aleksandra, Kowejsza Klaudia. Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2 .

 Organizatorem i sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


dotyczy Komunikatu Nr 8

 W dniu 17.11.2015 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

  • ZSP 2    - LO  4 : 0

 1. Fidura  – Gryczko  3 : 0    (11 : 6 , 11 : 9, 11 : 9 )

2. Groszek – Terefeńko   3 : 0    (11 : 2 , 11 : 3 , 11 : 1 )

3. Groszek  – Gryczko   3 : 2    ( 11 : 7,  11 : 3,  11 : 9 )

4. Fidura  – Sterefeńko  3 : 0     (11 : 9 , 11 : 0, 11 : 7 )

  •  ZSP 2   -  ZSP 1    3 : 2

1. Fidura  – Bucki  3 : 0    ( 11 : 8 , 11 : 8, 11 : 6  )

2. Groszek  –Skrzypa  0 : 3   ( 9 : 11, 11 : 13, 7 : 11 )

3. Groszek – Bucki     0 : 3    ( 3 : 11, 8 : 11,  7 : 11 )

4. Fidura – Skrzypa 3 : 1 ( 9 : 11 , 11 : 9, 13 : 11, 12 : 10 )

5. Fidura, Groszek–Skrzypa, Bucki 3 : 1 (12 :10, 12:10,7 : 11,11:4)

  • ZSP 1 - LO  4 : 0

1. Bucki  –Kożuch  3 : 0  ( 11 : 4 , 11 : 4 , 11 : 7 )

2. Skrzypa  – Sobolewski  3 : 0 ( 11 : 4, 11 : 4 , 11 : 4  )

3. Skrzypa –Kożuch 3 : 2(11 : 7,3 : 11,10 : 12,11 : 1,11 : 6)

4. Bucki –Sobolewski 3 : 2 (9 :11, 7 :11,11 : 5,11 : 9,11 : 8)

 TABELA :

1.     ZSP 2  -  3 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

2.     ZSP 1  -  2 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

3.     LO       -  1 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Fidura Marcin, Groszek Bartek. Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Daniel Ciżowski.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie :Bucki Zbigniew, Skrzypa Krystian. Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zespół LO wystąpił w składzie :Sobolewski Patryk, Kożuch Łukasz, Gryczko Kacper, Terefeńko Rafał.Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz

 Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2 .

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


 dotyczy Komunikatu  Nr 9

 W dniu 08.12.2015 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

 TABELA końcowa :

1.     Odwrot Martyna – ZSP 2     –  3 zwycięstwa

2.     Kownacka Patrycja – ZSP 1 –  2 zwycięstwa

3.     Śnitko Natalia – ZSP 2         –  1 zwycięstwo

4.      Olszewska Klaudia  – ZSP1 –  0 zwycięstw

  •  Opiekunami poszczególnych zespołów byli :

 ZSP 2 – mgr Daniel Ciżowski

ZSP 1 – mgr Janusz Stolarkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2.                    

Sędzią głównym zawodów był pan  mgr Marek Ignatowski.


dotyczy Komunikatu  Nr 10

 W dniu 08.12.2015 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI  końcowe :

1.     Kopeć Kamil  – ZSP 2     –  2 zwycięstwa

2.     Groszyk Bartek - ZSP 2   –  2 zwycięstwa

3.     Bucki Zbigniew – ZSP 1  –  1 zwycięstwo

4.      Fidura Marcin – ZSP 2    –  1 zwycięstwo

  •   o kolejności poszczególnych zawodników decydował, stosunek setów z całych zawodów

 Opiekunami poszczególnych zespołów byli :

ZSP 2 – mgr Daniel Ciżowski

ZSP 1 – mgr Janusz Stolarkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


 dotyczy komunikatu  Nr 11

 W dniu 12.01.2016 r. w sali sportowej ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

1. ZSP 1  -  ZSP 2    4 : 2   ( 2 : 2 )

2. ZSP 2  -  LO         0 : 3   ( 0 : 2 )

3. ZSP 1  -  LO         1 : 3   ( 0 : 1 )

 TABELA :

1.LO-6 pkt 6:1 stosunek bramek-3 pkt do współzawodnictwa

2.ZSP1-2 pkt5:5 stosunek bramek-2pkt do współzawodnictwa

3.ZSP2-0 pkt2:7stosunek bramek-1pkt do współzawodnictwa

 Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Rodak Mateusz ( 1 ), Gotowt Kacper ( 2 ), Kożuch Łukasz, Świstek Piotr ( 3 ), Czapla Błażej, Niemiec Jan, Pietrusewicz Dawid, Bogel Maciej, Gryczko Kacper, Narkowicz Michał, Terefeńko Rafał.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Pietruszczyk Patryk, Osiński Remigiusz, Gąsiorowski Mariusz, Wojciechowski Dominik, Sokołowski Adrian, Włodarczyk Adrian, Obrębski Konrad, Duplicki Cezary ( 3 ), Skorupski Damian, Warda Kamil ( 1 ), Rumiński Robert.Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Kużmicki Łukasz, Groszyk Bartek, Suchocki Jakub, Figat Jakub, Kudlicki Krzysztof, Swacha Szymon, Rentkowski Szymon ( 1 ), Kadziewicz Maciej ( 1 ), Fidura Marcin, Romańczyk Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

 Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 1 .

 Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


 dotyczy komunikatu nr 12

 W dniu 26.01.2016 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Bartoszycach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bartoszyc w tenisie stołowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych i młodszych.

 WYNIKI :

Nazwisko             i imię

Kwiatkowski

Łomecki

Fidura

Jasudowicz

Kaliczyński

Kwiatkowski Maciej

 

3 : 2

0 : 5

0 : 5

1 : 4

Łomecki Kacper

2 : 3

X

0 : 5

0 : 5

0 : 5

Fidura

Marcin

5 : 0

5 : 0

X

5 : 0

5 : 0

Jasudowicz Amadeusz

5 : 0

5 : 0

0 : 5

X

4  : 1

Kaliczyński Jakub

4 : 1

5 : 0

0 : 5

1 : 4

X

 TABELA końcowa :  

1.     Fridura Marcin  – ZSP 2

2.     Jasudowicz Amadeusz  – SP 3

3.     Kaliczyński Jakub  – LO z UJN Górowo Iławeckie

4.     Kwiatkowski Maciej  – SP 3

5.     Łomecki Kacper  – SP 3 

Zawody zostały zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury  i SP 3  w Bartoszycach.


 Komunikat końcowy Nr 13 

W sali sportowej ZSP 1 w Bartoszycach zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas I szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

1. ZSP 2 -LO  0 : 2   ( 14 : 25;  23 : 25 )

2. ZSP 1 - ZSP 2   0 : 2   ( 11 : 25; 12 : 25 )

3. ZSP 1 - LO   0 : 2    ( 10 : 25; 8 : 25 )

  TABELA :

1. LO- 4 pkt  4 : 0  stosunek setów- 3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2 -3 pkt  2 : 2  stosunek setów-2 pkt do współzawodnictwa

3. ZSP 1-2 pkt  0 : 4  stosunek setów - 1 pkt do współzawodnictwa

Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Węglicka Laura, Kłębucka Alicja, Grudkowska Aleksandra, Dobrzyńska Zuzanna, Rydel Partycja, Łapka Julia.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Kuźniewska Klaudia, Czunkiewicz Gabriela, Przybyłowska Monika, Halicka Paulina, Frątczak Monika. 

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół  ZSP 1 wystąpił w składzie : Skorupska Kinga, Truszkowska Patrycja, Szczepaniak Natalia, Bakiewicz Klaudia, Orłowska Paulina, Rutkowska Patrycja, Jóźwicka Alicja, Rydel Izabela.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zawody został zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury  i ZSP 1w Bartoszycach.


  Komunikat końcowy Nr 14 

W dniu 02.03.2016 r. na strzelnicy  ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się drużynowe zawody strzeleckie dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. 

WYNIKI :

 ZSP 1  -   56 pkt

-         Narkowicz Zuzanna  -  29 pkt

-         Olszewska Klaudia   – 27 pkt 

 ZSP 2   -   109 pkt 

-         Stańczyk Pamela  -  46 pkt

-         Pleńska Dominika  –  63 pkt

         * drużyna LO nie wystartowała w zawodach

TABELA :

     1.  ZSP 2  - 109 pkt  -  3 pkt do współzawodnictwa

2.     ZSP 1  -  56 pkt   -  2 pkt do współzawodnictwa

  • opiekunami zespołów byli :

-         ZSP 1 –  pan mgr Janusz Stolarkiewicz

-         ZSP2  -   pan mgr Daniel Ciżowski

 Zawody zostały zorganizowane przez pana mgr Marka Ignatowskiego , Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach oraz ZSP 1.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Janusz Stolarkiewicz.


 Komunikat końcowy Nr 15 

W dniu 02.03.2016 r. na strzelnicy  ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się drużynowe zawody strzeleckie chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

 ZSP 1  -   114 pkt

-         Mickiewicz Kamil  -  64 pkt

-         Tymcio Piotr          –  50 pkt

 ZSP 2   -   121 pkt

-         Ciesielski Robert        -  53 pkt

-         Klucznik Bartłomiej   – 68 pkt

         * drużyna LO nie wystartowała w zawodach

TABELA :

         1. ZSP 2 -121 pkt     -    3 pkt do współzawodnictwa

         2. ZSP 1 - 114 pkt    -    2 pkt do współzawodnictwa

  •   opiekunami zespołów byli :

-         ZSP 1 –  pan mgr Janusz Stolarkiewicz

-         ZSP2  -   pan mgr Daniel Ciżowski

 Zawody zostały zorganizowane przez pana mgr Marka Ignatowskiego , Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach oraz ZSP 1.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Janusz Stolarkiewicz.


 Komunikat końcowy Nr 16

 W dniu 04.04.2016 r. na orliku przy ZSP 1 w Bartoszycach zostały rozegrane zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców klas I  szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI : 

1. ZSP 1  -  ZSP 2      4 : 3   ( 3 : 1 )

2. ZSP 2  -  LO          5 : 1   ( 3 : 1 )

3. ZSP 1  -  LO          2 : 2   ( 0 : 0 )  

TABELA :

1. ZSP 1 - 4 pkt  6 : 5 stosunek bramek - 3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2 - 3 pkt  8 : 5 stosunek bramek - 2 pkt do współzawodnictwa

3. LO - 1 pkt 3 : 7 stosunek bramek - 1 pkt do współzawodnictwa

 Zwycięski zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Obrębski Konrad ( 3 ), Brudny Bartłomiej ( 1 ), Bilicki Maciej, Padoł Kamil ( 1 ), Zarecki Dawid, Zakrzewski Szymon, Bednarski Bartosz, Waga Marek, Żagiel Maciej ( 1 ), Segin Tomasz, Wantusiak Eryk, Łokuciejewski Maksym.Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel   

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Figat Jakub, Figat Bartek, Kudlicki Krzysztof ( 4 ), Kadziewicz Jakub ( 1 ), Romańczyk Jakub ( 1 ), Koldysz Marcin, Kochański Marcin ( 1 ), Lis Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

 Zespół LO wystąpił w składzie : Falba Eryk, Kostrzewa Jakub, Lech Sebastian  ( 1 ), Potapienko Rafał, Pietrusewicz Dawid  ( 1 ), Bogel Maciej, Gryczko Kacper, Narkowicz Michał, Terefeńko Rafał ( 2 ). Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł. 

Zawody został zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 1 w Bartoszycach.

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.


  Komunikat końcowy Nr 17

 W dniu 22.04.2016 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się mieszane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

- dystans : dz. 5 x 400 m + chł. 5 x 800 m

1. ZSP 1 -19 min 17 sek. - 3 pkt  do współzawodnictwa sportowego

2. LO - 20 min 00 sek. - 2 pkt  do współzawodnictwa sportowego

3. ZSP 2 - 20 min 17 sek. - 1 pkt  do współzawodnictwa sportowego     

 Zwycięski zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Kryłowicz Małgorzata, Puchalik Dominika, Dub Marta, Olszewska Klaudia, Skorupska Kinga, Greber Dawid, Tabaka Mariusz, Bucki Zbigniew, Skrzypa Krystian, Zagozdon Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka..

 Zespół LO wystąpił w składzie : Wiszniewska Katarzyna, Mrówka Adrianna, Daszkiewicz Karolina, Ostapczuk Anna, Sadlak Katarzyna, Przybycień Albert, Rodak Mateusz, Szyk Szymon, Mysiewicz Krzysztof, Bogel Maciej.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

 Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Kuśmireczyk Diana, Ludwiniak Anna, Antonik Agnieszka, Michalska Nina, Czunkiewicz Gabriela, Piskosz Mariusz, Gawruk Damian, Obolewicz Daniel, Perzanowski Mariusz, Lis Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Daniel Ciżowski.

 Organizatorem zawodów był MDK w Bartoszycach przy pomocy BOSiR- u.


 Komunikat końcowy Nr 18

 W dniu 03.06.2016 r. na „orliku” przy ZSP 1 W Bartoszycach odbyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

  1. ZSP 1  -  LO     2 : 8      ( 2 : 6 ) 

 

2. LO  -   ZSP 2    8 : 0      ( 6 : 0 )

 3. ZSP 1 - ZSP 2 0 :  4     ( 0 : 2 )

TABELA :

1.LO - 4 pkt  16 : 2 stosunek koszy- 3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2- 2 pkt 4 : 8 stosunek koszy - 2 pkt  do współzawodnictwa

3. ZSP 1 - 0 pkt 2 : 12  stosunek koszy -  1 pkt do współzawodnictwa

 Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Rydel Patrycja, Iwanicha Justyna, Jarka Zuzanna, ŻerebnaNina, Wolińska Kamila, Herman Gabriela, Kłębicka Alicja, Martul Kamila, Buraczewska Dominika.

 Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Arasniewicz.

 Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :  Kuźniewska Klaudia, Czunkiewicz Gabriela, Przybyłowska Monika, Oleksik Joanna, Antonik Agnieszka, Czarna Gabriela, Stańczyk Pamela.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Rydel Iza, Skorupska Kinga, Rutkowska Patrycja, Kosut Aneta, Orłowska Paulina, Bachanowicz Aleksandra, Kryłowicz Malgorzata, Lewandowska Małgorzata, Antonik Kamila, Puchalik Dominika, Rutkowska Klaudia.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

 Organizatorem zawodów był MDK i ZSP 1w Bartoszycach.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski. 


   Komunikat końcowy Nr 19

 

  W dniu 03.06.2016 r. na „ orliku” przy  ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

 WYNIKI :

 

  1. ZSP 1   -   ZSP 2   22 : 4      ( 9 : 2

  2. ZSP 2   -   LO       14 : 23    ( 5 : 6
  3. ZSP 1   -   LO       13 : 15    ( 9 : 2 )   

 TABELA :

 

  1. LO    -   4 pkt    38 : 27  stosunek koszy   -  3 pkt do współzawodnictwa

 2. ZSP 1 -  2 pkt    35 : 19   stosunek koszy   -  2 pkt do współzawodnictw

3. ZSP 2 -  0 pkt  18 : 45 stosunek koszy  - 1 pkt  do współzawodnictwa  

Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Krawiecki Mikołaj, Kamiński Wojciech, Kamiński Remigiusz, Gotowt Kacper, Świstek Piotr, Kożuch Łukasz, Niemiec Jan.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Jarosław Klimko.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Chaciński Bartek, Tiszuk Jakub, Lewandowski P., Czerwiński P, Brudzyński Karol, Pieniak Michał, Worobiec Łukasz, Łazarecki M, Orzoł Marcin, Brzeziński Adam.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Janusz Stolarkiewicz

 Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Daczkowski Norbert, Klucznik Bartek, Karczewski Arek, Kużmicki Łukasz, Mikucki Marcel.

 Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki 

Zawody zostały zorganizowane przez MDK i ZSP 1 w Bartoszycach.     

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski

 


 

Komunikat końcowy

 W dniu 03.06.2016 r. na obiektach sportowych ZSP 1 w Bartoszycach odbył się VI Turniej Rekreacyjno –Sportowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bartoszyckiego.

 WYNIKI – poszczególnych konkurencji :

  •   skakanka

 1. LO  -  4 pkt

2. ZS Górowo Ił.   – 3 pkt

3.ZSP 2 i ZSP 1   - 0 pkt

  •   przeciąganie liny

1. ZSP 1      -   4 pkt

2.     LO         -   3 pkt

3.     ZS Górowo Ił. - 2 pkt

4. ZSP 2       -  1 pkt

  •  skrzynia

1.     LO       -   4 pkt

2.     ZS Górowo Ił. - 3 pkt

3. ZSP 1  -   2 pkt

4. ZSP 2  -   1 pkt

  •  siłowanie na rękę  - dziewczęta

1. LO        -   4 pkt

2. ZSP 1    -  3 pkt

3. ZSP 2    -  1 pkt

4. ZS Górowo Il. - 1 pkt

  • siłowanie na rękę – chłopcy

1.     ZSP 1    -   4 pkt

2.     ZS Górowo Ił. - 3 pkt

3. ZSP 2     -  2 pkt

4. LO          - 1 pkt

  • przetaczanie opony

1. LO       -  4 pkt

2.     ZSP 2 -  3 pkt

3.     ZS Górowo Ił. - 2 pkt

4. ZSP 1         -  1 pkt

  •    rzuty do kosza

 1.     LO        -  4 pkt

2.     ZS Górowo Ił. - 3 pkt

3. ZSP 1    -   2 pkt

4. ZSP 2    -   1 pkt

  •  slalom z prowadzeniem piłki kijem do uni – hokeja

 1. LO         -  4 pkt

2. ZSP 2    -  3 pkt

3.ZS Górowo Ił. - 2 pkt

4. ZSP 1    -  1 pkt

  •  strzały na bramkę

 1.     ZSP 1         -   4 pkt

2.     ZS Górowo Ił. - 3 pkt

3. ZSP 2          -   2 pkt

4. LO              -   1 pkt

  •   turniej Uni - hokeja

 1.     ZSP 1     -   4 pkt

2.     ZS Górowo Il. - 3 pkt

3. ZSP 2    –   2 pkt

4. LO         -   1 pkt

  •  turniej piłki siatkowej

 1. ZSP 2     -    4 pkt

2. LO         -    3 pkt

3.ZS Górowo Ił. - 2 pkt

4. ZSP 1     –   1 pkt

 TABELA KOŃCOWA :

1. LO       -   33 pkt

2. ZS Górowo Ił. - 27 pkt

3. ZSP 1   -  26 pkt

4. ZSP 2   -   21  pkt

 Poszczególne konkurencje sędziowali :

 pp. - Marek Ignatowski,  Jarosław Klimko, Piotr Szamocki, Andrzej Cichocki, Marta Cichocka,  Grzegorz Mojek, Tomasz Tatol, Sylwester Nowokuński,  Daniel Chruściel.

Organizatorem VI Turnieju Rekreacyjno – Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bartoszyckiego był Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach.

 Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




do góry | modyf: DZ 2015-09-15, 18:56 | 1204 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

Odwiedziny: 27070 :: unikalnych: 4547 :: Dzisiaj: 47 :: Wczoraj: 232 :: Online: 12 :: Najwięcej odwiedzin: 237 (25-05-2017) :: | administracja