kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
      | modyf: MDK 2020-09-25, 11:44 | 233 odsłon
serwiszglossie

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA "HANDBALL NOVA MAZUR" za nami  (28-30 maja 2021 r.)

 

KATEGORIA DZIECI 2011 I MŁODSI

1 MDK BARTOSZYCE I

2 UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK

3 UKS LIPUSZ

4 SP 48 GDAŃSK

5 UKS DIAMENT OSTROŁĘKA

6 MDK BARTOSZYCE II

7 MKS MOSIR KĘTRZYN- mecze rozgrywał poza konkursem

Wielki szacunek dla młodych szczypiornistów, którzy włożyli w grę wiele serca i ambicji. Dla większości był to pierwszy 3-dniowy turniej w życiu. Najmłodszy uczestnik zawodów miał 6 lat.

W I E L K I E  G R A T U L A C J E ! ! !

 

Szczegółowe sprawozdanie:

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ OO PUCHAR BURMISTRZA

"HANDBALL NOVA MAZUR"

W dniach 28-30.05.2021r. w Bartoszycach odbył się już po raz IX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej, w którym wzięło udział aż 19 zespołów z 5 województw. Okres pandemii wszystkim doskwierał, dlatego bardzo mocno cieszymy się, że przyjechało na nasze zaproszenie tyle zespołów. Po raz pierwszy turniej adresowany był w jednej z kategorii do dziewcząt rocznika 2008 i młodsze, a także do bardzo młodych adeptów szczypiorniaka rocznik 2011 i młodsi (chyba jako pierwsi w Polsce - 2 i 3 klasy podstawowe).

Dziewczęta 2008 i młodsze

 

I RUNDA   Piątek 28.05.2021

Mecze 2x13 minut

GRUPA A

UKS MDK Jedynka Bartoszyce I - UKS Siódemka Osowa Gdańsk       16:14

UKS Siódemka Osowa Gdańsk - KS Victoria Piaseczno II                   19:2

KS Victoria Piaseczno II - UKS MDK Jedynka Bartoszyce  I                  4:14

GRUPA B

UKS MDK Jedynka Bartoszyce II – UKS Banino I                              2:15

KS Victoria Piaseczno I  -  UKS MDK Jedynka Bartoszyce II            5:12

UKS Banino I   -  KS Victoria Piaseczno I                                            11:3

GRUPA C

MKS Pogoń Siedlce – UKS Banino II                                    19:10

SPOMS Kwidzyn – MKS Pogoń Siedlce                               7:10

UKS Banino II  - SPOMS Kwidzyn                                          2:17

GRUPA D

MKS Truso Elbląg -  KPR Białystok                                                 13:11

UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie – MKS Truso Elbląg               14:9

KPR Białystok – UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie                      4:15

 

II RUNDA   Sobota 29.05.2021

GRUPA E

UKS MDK Jedynka Bartoszyce I - UKS Banino II                                    18:4

UKS MDK Jedynka Bartoszyce I - UKS MDK Jedynka Bartoszyce II     22:4

UKS MDK Jedynka Bartoszyce II -  UKS Banino II                                    6:9

GRUPA F

UKS Banino I – KPR Białystok                  11:7

UKS Banino I – SPOMS Kwidzyn             10:8

SPOMS Kwidzyn – KPR Białystok            13:12

GRUPA G

MKS Pogoń Siedlce – KS Victoria Piaseczno II      18:2

MKS Pogoń Siedlce – MKS Truso Elbląg        13:11

MKS Truso Elbląg - KS Victoria Piaseczno II      25:5

GRUPA H

UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie - KS Victoria Piaseczno I                     18:5

UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie - UKS Siódemka Osowa Gdańsk        14:12

UKS Siódemka Osowa Gdańsk - KS Victoria Piaseczno I                           16:5

 

PÓLFINAŁY

Mecze 2x15 minut

O miejsca I-IV

I miejsce E- I miejsce G     UKS MDK Jedynka Bartoszyce I - MKS Pogoń Siedlce  18:10

I miejsce F- I miejsce H     UKS Banino I -  UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie          7:13

O miejsca V-VIII

II miejsce E- II miejsce G   UKS Banino II – MKS Truso Elbląg                       13:21

II miejsce F- II miejsce H   SPOMS Kwidzyn - UKS Siódemka Osowa Gdańsk     8:19

O miejsca IX-XII

III miejsce E- III miejsce G  UKS MDK Jedynka Bartoszyce II - KS Victoria Piaseczno II           18:12              

 III miejsce F- III miejsce H   KPR Białystok - KS Victoria Piaseczno I                           15:4

 

FINAŁY – MECZE O MIEJSCA 2x15 minut    Niedziela 30.05.2021

Miejsce XI-XII       KS Victoria Piaseczno II  -  KS Victoria Piaseczno I         5:15

Miejsce IX-X          UKS MDK Jedynka Bartoszyce II – KPR Białystok           3:16

Miejsce VII-VIII     UKS Banino II  - SPOMS Kwidzyn                                      4:16

Miejsce V-VI        MKS Truso Elbląg - UKS Siódemka Osowa Gdańsk         11:19

Miejsce III-IV       MKS Pogoń Siedlce  -   UKS Banino I                                   5:16

Miejsce I-II          UKS MDK Jedynka Bartoszyce I - UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie       5:14

 

 

 

 

Ostateczna Kolejność

1.       UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie         

2.       UKS MDK Jedynka Bartoszyce I

3.       UKS Banino I                                  

4.       MKS Pogoń Siedlce 

5.       UKS Siódemka Osowa Gdańsk        

6.       MKS Truso Elbląg

7.       SPOMS Kwidzyn      

8.       UKS Banino II        

9.        KPR Białystok          

10.     UKS MDK Jedynka Bartoszyce II

11.     KS Victoria Piaseczno I        

12.      KS Victoria Piaseczno II        

 

 

NAJLEPSZA SIÓDEMKA TURNIEJU - nagrody firmy Hummel ufundowane przez Burmistrza Miasta, a dla MVP dodatkowo piłka z podpisami zawodników KS ŁOMŻA VIVE KIELCE

 

MVP – Nikola Jankowska     UKS MDK Jedynka Bartoszyce I          

Bramkarz – Lena Kutryb        UKS MDK Jedynka Bartoszyce I

Strzelec – Olga Górna            UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie       

Zuzanna Barańska                 UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie    

Kornelia Gosz                           UKS Banino I

Lena Baczyńska                      MKS Pogoń Siedlce

Agata Michałek                      UKS Siódemka Osowa Gdańsk        

 

 

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI DRUŻYN

Wiktoria Oleszczak      UKS ORLIK Kowalewo Pomorskie         

Aleksandra Szanciło    UKS MDK Jedynka Bartoszyce I

Ewa Tokmina      UKS Banino I                                   

Alicja Więsak    MKS Pogoń Siedlce 

Martyna Kaszubowska    UKS Siódemka Osowa Gdańsk        

Katarzyna Kwiatkowska    MKS Truso Elbląg

Julia Janiszewska    SPOMS Kwidzyn      

Lena Gierszewska    UKS Banino II        

Wiktoria Lulko     KPR Białystok          

Natalia Jałowiecka      UKS MDK Jedynka Bartoszyce II

Kaja Sofiańczuk     KS Victoria Piaseczno I        

Gabriela Kamionkowska   KS Victoria Piaseczno II        

 

Chłopcy rocznik 2011 i młodsi

I RUNDA

MDK BARTOSZYCE I - MDK BARTOSZYCE II 18:1

MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) - UKS DIAMENT OSTROŁĘKA 18:6

MDK BARTOSZYCE II - UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK 0:12

MDK BARTOSZYCE I - SP 48 GDAŃSK 17:4

UKS DIAMENT OSTROŁĘKA - UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK 3:10

SP 48 GDAŃSK - MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) 0:21

MDK BARTOSZYCE II - MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) 3:17

SP 48 GDAŃSK - UKS DIAMENT OSTROŁĘKA 8:7

UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK - MDK BARTOSZYCE I 8:11

UKS LIPUSZ - SP 48 GDYNIA 11:3

UKS DIAMENT OSTROŁĘKA - UKS LIPUSZ 4:8

UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK - MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) 6:12

MDK BARTOSZYCE I - UKS LIPUSZ 19:5

SP 48 GDYNIA - MDK BARTOSZYCE II 7:2

MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) - MDK BARTOSZYCE I 12:11

UKS LIPUSZ - UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK 5:10

MDK BARTOSZYCE II - UKS DIAMENT OSTROŁĘKA 1:6

MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) - UKS LIPUSZ 17:2

SP 48 GDYNIA - UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK 3:9

UKS DIAMENT OSTROŁĘKA - MDK BARTOSZYCE I 5:9

MDK BARTOSZYCE II - UKS LIPUSZ 6:9

TABELA:

1 MDK BARTOSZYCE I 10p  95-35

2 UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK 8p 55-34

3 UKS LIPUSZ 6p 40-59

4 SP 48 GDYNIA 4p 25-67

5 UKS DIAMENT OSTROŁĘKA 2p 31-54

6 MDK BARTOSZYCE II 0p  13-69

7 MKS MOSIR KĘTRZYN 12p  96-29 POZA KONKURSEM (rocznik 2010)

RUNDA FINAŁOWA

O MIEJSCA V-VII

MDK BARTOSZYCE II - MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) 3:11

MKS MOSIR KĘTRZYN (PK) - UKS DIAMENT OSTROŁĘKA 20:2

MDK BARTOSZYCE II - UKS DIAMENT OSTROŁĘKA  4:8

O MIEJSCA I-IV

PÓŁFINAŁY:

UKS LIPUSZ - UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK 9:9 K 0:1

MDK BARTOSZYCE I - SP 48 GDAŃSK 16:6

O III MIEJSCE: UKS LIPUSZ - SP 48 GDYNIA 10:3

O I MIEJSCE: UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK - MDK BARTOSZYCE I 4:17

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

1 MDK BARTOSZYCE I

2 UKS SIÓDEMKA OSOWA GDAŃSK

3 UKS LIPUSZ

4 SP 48 GDYNIA

5 UKS DIAMENT OSTROŁĘKA

6 MDK BARTOSZYCE II

7 MKS MOSIR KĘTRZYN -   POZA KONKURSEM (rocznik 2010)

 

NAJLEPSZA SIÓDEMKA TURNIEJU - nagrody firmy Hummel ufundowane przez Burmistrza Miasta, a dla MVP dodatkowo piłka z podpisami zawodników KS ŁOMŻA VIVE KIELCE

 

MVP – NIKODEM KALICZYŃSKI     MDK Bartoszyce I                         

Bramkarz – ADAM SZUTOWICZ      MDK  Bartoszyce I

Strzelec – ŁUKASZ TOMASZEWSKI       UKS Siódemka Osowa Gdańsk

BORYS GILLMEISTER    UKS Lipusz

JAN PIEŃKOWSKI   SP 48 Gdynia

ANTONI ŻEBROWSKI  UKS Diament Ostrołęka

GRZEGORZ  WOJTANOWSKI  MDK Bartoszyce

 

NAJLEPSI ZAWODNICY DRUŻYN

MDK Bartoszyce I - WIKTOR RODAK                                                         

MDK  Bartoszyce - GRACJAN BILIŃSKI

 UKS Siódemka Osowa Gdańsk - SZYMON GAPSKI

UKS Lipusz - BARTOSZ  LANDOWSKI

SP 48 Gdynia - FRANCISZEK KREDENS

UKS Diament Ostrołęka - FILIP SZELKOWSKI

MKS MOSIR Kętrzyn - JULIAN PREWENDA

Turniej dofinansowany z projektu Urzędu Miasta

    


 

1/8 Pucharu Prezesa ZPRP czyli MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKA

Niestety trzech porażek doznali nasi młodzicy w 1/8 MP w Szczecinie.

21 maja z Kusym SZCZECIN 19:24

22 maja z Tarnowem 22:30.

W ostatnim meczu 1/8 MP o Puchar Prezesa ZPRP nasi młodzicy ulegają Moto-Jelcz Oława 20:27 i ostatecznie zostają sklasyfikowani na miejscach XIII-XVI w Polsce.

Gratulacje! I tak jesteśmy z Was dumni!

Występ zespołu mógł dojść do skutku dzięki WASZEMU WSPARCIU.

W tym miejscu chcemy WAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ. JESTEŚCIE WIELCY. Nie spodziewaliśmy się, że tak licznie wspomożecie nasze dzieci, aby mogły godnie reprezentować nasze miasto.

Dziękujemy:

STAROSTWU POWIATOWEMU, które wspomogło nas w kwocie 5000 ( z finansowaliśmy dzieciom noclegi na 1/16 oraz częściowo za 1/8 MP)

FIRMIE NOVA MAZUR, która od wielu lat wspiera rozwój piłki ręcznej młodzieżowej w Bartoszycach ( transport na rozgrywki, noclegi, sprzęt sportowy i w wielu innych sportowych potrzebach)

URZĘDOWI MIASTA za wsparcie pieniędzmi otrzymanymi z projektu na wyjazdy dzieci i młodzieży na rozgrywki i turnieje.

ZGO w Bartoszycach za wsparcie udzielone naszym 2 zawodnikom powoływanych do kadr narodowych.

A w tym miejscu chcemy WAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ za wielki odzew na nasz apel o WSPOMOŻENIE WYJAZDU NA 1/8 MP oraz ORGANIZACJI TURNIEJU 3-dniowego, który się w następnym tygodniu odbędzie w Bartoszycach. Uzbierało się tego prawie 7000,00zł. 

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY W IMIENIU WSZYSTKICH DZIECI TRENUJĄCYCH W MDK W PIŁKĘ RĘCZNĄ (jest nas już ponad 100) oraz CAŁEGO ZARZĄDU I TRENERÓW


 

MAŁE PODSUMOWANIE 1/16 MP JUNIORA MŁODSZEGO.

Włożyliśmy wiele serca w grę, wiele zaangażowania, były radości, a na koniec łzy,

Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę ręczną.

Nie boję się powiedzieć, że byliśmy sportową reklamą naszego miasta, powiatu. Dziękujemy za wsparcie jakie udziela nam Starostwo powiatowe oraz Pan Starosta Zbigniew Nadolny poprzez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach (jesteśmy Waszą wizytówką sportową), Urzędowi Miasta Bartoszyce i Panu Burmistrzowi Piotrowi Petrykowskiemu za fundusze, które pokryły transport (projekt), Pani Dyrektor MDK BARTOSZYCE Ewie Kozieł bez niej piłki ręcznej w Bartoszycach by nie było oraz naszemu wielkiemu darczyńcy FIRMIE NOVA MAZUR - bez waszej pomocy trudno byłoby nam osiągać takie wyniki, np. mogliśmy opłacić noclegi naszym szczypiornistom. WIELKIE PODZIĘKOWANIA oraz Stowarzyszeniu PASJA, która wspiera nie tylko piłkę ręczną, ale również inne koła działające przy MDK BARTOSZYCE. I OCZYWIŚCIE WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA WAS KIBICÓW JESTEŚCIE WIELCY, DZIEKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE

Jest nam teraz bardzo smutno, jednak wierzymy, że kiedyś i nam zaświeci słońce, opuści nas pech z kontuzjami i w przyszłym roku powalczymy o wiele więcej.

GRATULACJE!!! Pierwsza "17" Mistrzostw Polski to piękny wynik!!!

 


 

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

 

O PUCHAR BURMISTRZA "HANDBALL NOVA MAZUR"

 

 ROCZNIK 2008

 

I RUNDA

GRUPA A:

MDK BARTOSZYCE PASJA - SP18-GWARDIA KOSZALIN 9:6

MDK BARTOSZYCE PASJA - SP336/KONTRA WARSZAWA 13:13

SP336/KONTRA WARSZAWA - SP18-GWARDIA KOSZALIN 27:9

TABELA

1 SP336/KONTRA WARSZAWA  3p. 40-22

2 MDK BARTOSZYCE PASJA     3p. 22-19

3 SP18-GWARDIA KOSZALIN    0p.  15-36

GRUPA B:

SKF WISŁA PŁOCK - UKS BANINO 7:13

SKF WISŁA PŁOCK - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  7:23

UKS BANINO - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN 12:14

1 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  4p.  37-19

2 UKS BANINO   2p.  25-21

3 SKF WISŁA PŁOCK  0p.  14-36

GRUPA C:

MUKS 21 PŁOCK - GKS ŻUKOWO  14-12

MUKS 21 PŁOCK - UKS WILANOWIA WARSZAWA  21-7

GKS ŻUKOWO - UKS WILANOWIA WARSZAWA  16-6

1 MUKS 21 PŁOCK  4p. 35-19

2 GKS ŻUKOWO   2p. 28-20

3 UKS WILANOWIA WARSZAWA 0p. 13-37

 

II RUNDA:

GRUPA D:

UKS WILANOWIA WARSZAWA - UKS BANINO   4:5

UKS WILANOWIA WARSZAWA - SP336/KONTRA WARSZAWA  12:14

UKS BANINO - SP336/KONTRA WARSZAWA  15:19

1 SP336/KONTRA WARSZAWA 4p. 33-27 

2 UKS BANINO   2p. 20-23

3 UKS WILANOWIA WARSZAWA 0p. 16-19

GRUPA E:

GKS ŻUKOWO - SP18-GWARDIA KOSZALIN 10:3

GKS ŻUKOWO - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  21:12

SP18-GWARDIA KOSZALIN - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  14:13

1 GKS ŻUKOWO   4p. 31-15

2 SP18-GWARDIA KOSZALIN 2p. 17-23

3 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  0p. 25-35

GRUPA F:

MUKS 21 PŁOCK - MDK BARTOSZYCE PASJA 13:9

MUKS 21 PŁOCK -  SKF WISŁA PŁOCK  30:5

MDK BARTOSZYCE PASJA - SKF WISŁA PŁOCK  11:9

1 MUKS 21 PŁOCK 4p. 43-14

2 MDK BARTOSZYCE PASJA 2p. 20-22

3 SKF WISŁA PŁOCK  0p. 14-41

III RUNDA FINAŁOWA - MECZE O MIEJSCA

GRUPA G - O MIEJSCA VII-IX

SKF WISŁA PŁOCK - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  34:13

SKF WISŁA PŁOCK - UKS WILANOWIA WARSZAWA 8:10

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN - UKS WILANOWIA WARSZAWA 11:14

1 UKS WILANOWIA WARSZAWA  4p. 24:19

2 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  2p. 45-27

3 SKF WISŁA PŁOCK  0p. 21-44

GRUPA H - O MIEJSCA IV-VI

MDK BARTOSZYCE PASJA - SP18-GWARDIA KOSZALIN 22:8

MDK BARTOSZYCE PASJA - UKS BANINO 14:13

SP18-GWARDIA KOSZALIN - UKS BANINO 7:13

1 MDK BARTOSZYCE PASJA 4p. 36-21

2 UKS BANINO 2p. 26-21

3 SP18-GWARDIA KOSZALIN  0p. 15-35

 

GRUPA I - O MIEJSCA I-III

MUKS 21 PŁOCK - SP336/KONTRA WARSZAWA  23:22

MUKS 21 PŁOCK - GKS ŻUKOWO 19:13

SP336/KONTRA WARSZAWA - GKS ŻUKOWO  12:20

1 MUKS 21 PŁOCK  4p. 42-35

2 GKS ŻUKOWO 2p. 33-31

3 SP336/KONTRA WARSZAWA  0p.34-43

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ I NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY

1 MUKS 21 PŁOCK   -   PSZCZÓŁKOWSKI MIŁOSZ

2 GKS ŻUKOWO  -  FORMELA PIOTR

3 SP336/KONTRA WARSZAWA -  TLAK KRZYSZTOF

4 MDK BARTOSZYCE PASJA  -  KADZIEWICZ KACPER

5 UKS BANINO  -  ADAMUS MACIEJ

6 SP18-GWARDIA KOSZALIN  - KUDEŁKO NIKODEM

7  UKS WILANOWIA WARSZAWA -  KUROWSKI JEREMI

8 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  -  POŚPIECH ALEKSANDER

9 SKF WISŁA PŁOCK  -  MARCZAK SZYMON

 

 

NAJLEPSZA 7-MKA TURNIEJU

MVP - KRAJEWSKI JAKUB (MUKS 21 PŁOCK)

BRAMKARZ - BANACH ALEKSANDER (GKS ŻUKOWO)

STRZELEC - MAŁEK JAN (SP336/KONTRA WARSZAWA)

ORAZ - BURANDT TYMOTEUSZ (GKS ŻUKOWO), WIINKKLAS ADAM (UKS BANINO), KALICZYŃSKI MICHAŁ (MDK BARTOSZYCE PASJA), KOPERA MATEUSZ (MUKS 21 PŁOCK)

 

 

 

ROCZNIK 2009

ROCZNIK 2008

 

 

I RUNDA

GRUPA A:

MDK BARTOSZYCE PASJA - SP18-GWARDIA KOSZALIN II 19:5

MDK BARTOSZYCE PASJA - SP336/KONTRA WARSZAWA 14:17

SP336/KONTRA WARSZAWA - SP18-GWARDIA KOSZALIN II 29:1

TABELA

1 SP336/KONTRA WARSZAWA  3p. 46-15

2 MDK BARTOSZYCE PASJA     3p. 33-22

3 SP18-GWARDIA KOSZALIN II   0p.  6-48

GRUPA B:

MKS SAMBOR TCZEW - UKS BANINO 24:14

MKS SAMBOR TCZEW - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  19:6

UKS BANINO - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN 20:13

1 MKS SAMBOR TCZEW 4p.  43-20

2 UKS BANINO   2p.  34-37

3 SKF WISŁA PŁOCK  0p.  19-39

GRUPA C:

MKS MOSIR KĘTRZYN - SP18-GWARDIA KOSZALIN I  23:8

MKS MOSIR KĘTRZYN - UKS LIPUSZ 14:11

UKS LIPUSZ - SP18-GWARDIA KOSZALIN I  27:9

1 MKS MOSIR KĘTRZYN 4p. 37-19

2 UKS LIPUSZ  2p. 38-23

3 SP18-GWARDIA KOSZALIN II 0p. 17-50

 

II RUNDA:

GRUPA D:

SP18-GWARDIA KOSZALIN I - UKS BANINO   19:7

SP18-GWARDIA KOSZALIN I - SP336/KONTRA WARSZAWA  8:26

UKS BANINO - SP336/KONTRA WARSZAWA  6:28

1 SP336/KONTRA WARSZAWA 4p. 54:14 

2 SP18-GWARDIA KOSZALIN I  2p.  27:33

3 UKS BANINO   0p.  13-47

GRUPA E:

MKS SAMBOR TCZEW - SP18-GWARDIA KOSZALIN II 10:3

MKS SAMBOR TCZEW - UKS LIPUSZ 5:12

SP18-GWARDIA KOSZALIN II - UKS LIPUSZ  5:24

1 UKS LIPUSZ   4p. 36-10

2 MKS SAMBOR TCZEW  2p. 22-15

2 SP18-GWARDIA KOSZALIN II  0p. 8-41

GRUPA F:

MKS MOSIR KĘTRZYN - MDK BARTOSZYCE PASJA 25:4

MKS MOSIR KĘTRZYN -  KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  26:4

MDK BARTOSZYCE PASJA - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  17:11

1 MKS MOSIR KĘTRZYN 4p. 51-8

2 MDK BARTOSZYCE PASJA 2p. 21-36

3 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN 0p. 15-43

III RUNDA FINAŁOWA - MECZE O MIEJSCA

GRUPA G - O MIEJSCA VII-IX

SP18-GWARDIA KOSZALIN II  - KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  10:14

SP18-GWARDIA KOSZALIN II  - BANINO 8:26

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN - UKS BANINO 14:15

1 UKS BANINO  4p. 41-22

2 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  2p. 28-25

3 SP18-GWARDIA KOSZALIN II  0p. 18-40

GRUPA H - O MIEJSCA IV-VI

MDK BARTOSZYCE PASJA - SP18-GWARDIA KOSZALIN 8:18

MDK BARTOSZYCE PASJA - MKS SAMBOR TCZEW 15:13

SP18-GWARDIA KOSZALIN - MKS SAMBOR TCZEW 10:14

1 SP18-GWARDIA KOSZALIN  4p. 18:8

2 MDK BARTOSZYCE PASJA 2p. 23-31

2 MKS SAMBOR TCZEW 0p. 23-29

 

GRUPA I - O MIEJSCA I-III

MKS MOSIR KĘTRZYN - SP336/KONTRA WARSZAWA  15:13

MKS MOSIR KĘTRZYN - UKS LIPUSZ 22:13

SP336/KONTRA WARSZAWA - UKS LIPUSZ  9:20

1 MKS MOSIR KĘTRZYN 4p. 37-26

2 UKS LIPUSZ 2p. 33-31

3 SP336/KONTRA WARSZAWA  0p.  22-35

 

 

 

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ I NAJLEPSZY ZAWODNIK DRUŻYNY

1 MKS MOSIR KĘTRZYN -   BURCZAK GABRYŚ

2 UKS LIPUSZ  -  CYBULSKI HUBERT

3 SP336/KONTRA WARSZAWA -  DROZD JAN

4 SP18-GWARDIA KOSZALIN I  -  TOMASZEWSKI SZYMON

5 MDK BARTOSZYCE PASJA  -  JANUSZKO OLIWIER

6 MKS SAMBOR TCZEW  -  NOWAK FILIP

7 UKS BANINO  -  PUPP OLAF

8 KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  -  KRUSZEWSKI GRZEGORZ

9 SP18-GWARDIA KOSZALIN  II  -  ŚLIWIŃSKI BORYS

 

NAJLEPSZA 7-MKA TURNIEJU

MVP - ROKSELA HUBERT (MKS MOSIR KĘTRZYN)

BRAMKARZ - BIGUS MARCIN (UKS LIPUSZ)

STRZELEC - JANUSZKIEWICZ DAWID (MKS MOSIR KĘTRZYN)

ORAZ - PIWOŃSKI ADRIAN (SP18-GWARDIA KOSZALIN I ) ŻYWIICKI NIKODEM (UKS LIPUSZ), JEZIERSKI MIŁLOSZ  (MDK BARTOSZYCE PASJA), ŻERO MIICHAŁ  (SP336/KONTRA WARSZAWA)

 

TURNIEJ ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY Z FUNDUSZY URZĘDU MIASTA BARTOSZYCE, STOWARZYSZENIA SYMPATYKÓW MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY "PASJA", MDK BARTOSZYCE ORAZ FIRMIE NOVA MAZUR.

 


 

V MEMORIAŁ ANDRZEJA SZYSZKI

W PIŁCE RĘCZNEJ O PUCHAR

BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE

DZIECI 2008 i młodsi

NIEDZIELA 27.09.2020r.

 

KOLEJNOŚĆ MECZY:

L.P.

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

WYNIK

1

MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

MDK BARTOSZYCE PASJA 2009

16:1

2

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

MKS MOSIR KĘTRZYN

8:13

3

MKS TRUSO ELBLĄG

MKS SAMBOR TCZEW

3:5

4

MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

9:8

5

MDK BARTOSZYCE PASJA 2009

MKS SAMBOR TCZEW

6:10

6

MKS MOSIR KĘTRZYN

MKS TRUSO ELBLĄG

12:3

7

MDK BARTOSZYCE PASJA 2009

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

5:5

8

MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

MKS TRUSO ELBLĄG

12:4

9

MKS MOSIR KĘTRZYN

MKS SAMBOR TCZEW

8:4

10

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

MKS TRUSO ELBLĄG

9:4

11

MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

MKS SAMBOR TCZEW

12:1

12

MDK BARTOSZYCE PASJA 2009

MKS MOSIR KĘTRZYN

1:16

13

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

MKS SAMBOR TCZEW

11:3

14

MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

MKS MOSIR KĘTRZYN

7:5

15

MDK BARTOSZYCE PASJA 2009

MKS TRUSO ELBLĄG

2:12

 

Tabela:

1. MDK BARTOSZYCE PASJA 2008  10p. 56-19

2. MKS MOSIR KĘTRZYN  8p. 54-23

3. KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN  5p.  41-34

4. MKS SAMBOR TCZEW  4p. 23-40

5. MKS TRUSO ELBLĄG  2p. 26-40

6. MDK BARTOSZYCE PASJA 2009  1p. 15-59

Najlepsza 7-mka turnieju:

MVP - Możejko Igor MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

Kaliczyński Michał MDK BARTOSZYCE PASJA 2008

Osiecki Piotr MKS MOSIR KĘTRZYN

Iwańczuk Kryspin MKS TRUSO ELBLĄG

Pośpiech Aleksander KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN

Rozinski Aleksander SAMBOR TCZEW

Raczkowski Alan MDK BARTOSZYCE PASJA 2009 

Najlepsi zawodnicy drużyn:

MDK BARTOSZYCE PASJA 2009  - Tymon Janowicz

MDK BARTOSZYCE PASJA 2008  - Oskar Sowiński

MKS MOSIR KĘTRZYN - Adam Pieciuń

KS SZCZYPIORNIAK OLSZTYN - Tomasz Pietkiewicz

SAMBOR TCZEW - Alan Galiński

MKS TRUSO ELBLĄG - Gabriel Wiśniewski

 

Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar, a każde dziecko z zespołu pamiątkowy medal oraz kubek specjalnie zrobiony na tą okazję. Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe (plecaki, piłki, skarpetki i wiele innych nagród)

Przy okazji turnieju zaprezentowali się przed rodzicami oraz kibicami także najmłodsi adepci szczypiorniaka z MDK BARTOSZYCE PASJA 2011/12 i MKS MOSIR KĘTRZYN 2010. Dzieci oprócz pokazania tego czego się już nauczyły otrzymały także pamiątkowe medale.




do góry | modyf: MDK 2020-09-25, 11:44 | 233 odsłon
Odwiedziny: 3836 :: unikalnych: 717 :: Dzisiaj: 29 :: Wczoraj: 314 :: Online: 2 :: Najwięcej odwiedzin: 314 (20-06-2021) :: | administracja
6976