kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

KOMUNIKATY KOŃCOWE
      | modyf: MDK 2018-09-18, 10:29 | 685 odsłon
serwiszglossie

Komunikat końcowy Nr 20 

W dniu 21.05.2019 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się mieszane
sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych.
 

WYNIKI :

dystans : dz. 5 x 400 m + chł. 5 x 800 m 

1. LO          -   19 min 32 sek.    -  3 pkt dowspółzawodnictwa sportowego

2. ZSP 1     -   20 min 08 sek.    -  2 pkt                           -//-

3. ZSP 2      -   22 min 16 sek.    -  1pkt                           -//-

Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Budna Joanna, Augustyniak Julia,
PowierżaUrszula, Konowrocka Weronika, Połujańska Oliwia, Gomoła Szymon,
Lech Jakub, Lechman Jakub, Kaliszuk Przemysław, Wojciechowicz Paweł
.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz. 

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Rybak Wiktoria, Antosik Wiktoria,
Witeska Martyna, Taranowicz Julia, Fidura Paulina, Marcinkiewicz Kacper,
Chiński Krystian, Habiński Kacper, Rubażewicz Kamil, Tabaka Szymon.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Andrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Stapel Weronika, Obrębska Weronika,
Wieczorek Natalia, Budna Weronika, Boras Natalia, Misior Kamil,
Ładosz Kacper, Girulski Jakub, Leszczyński Jakub, Husak Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Organizatorem zawodów był MDK w Bartoszycach przy pomocy BOSiR- u.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 19

W dniu 09.05.2019 r. na boiskach do plażowej piłki siatkowej w Bartoszycach

zostały rozegrane zawody w plażowej piłce siatkowej „2” dziewcząt

klas I szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

1. ZSP 2   -   LO        0 : 1    ( 7 : 21 )

2. ZSP 1   -   ZSP 2     0 : 1    ( 8 : 21 )

3. ZSP 1   -   LO        0 : 1    ( 8 : 21 )

TABELA :

1. LO            -  4 pkt   

2 : 0  stosunek setów    -  3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2       -   3 pkt    1 : 1  stosunek setów    -  2 pkt do współzawodnictwa

3. ZSP 1       -   2 pkt    0 : 2  stosunek setów    -  1 pkt do współzawodnictwa
Opiekunami zespołów byli :

ZSP 1 – pani mgr Marta Cichocka

ZSP 2 – pan mgr Tomasz Tatol

LO – pani mgr Magdalena Araśniewicz


Zawody zostały zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury

w Bartoszycach i pana mgr Marka Ignatowskiego.

Zawody sędziował pan mgr Sylwester Nowokuński.


Komunikat końcowy Nr 18 

W dniu 04.04.2019 r. na orliku przy ZSP 1 w Bartoszycach zostały rozegrane zawody
w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców klas I 
szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

1.ZSP 1  - ZSP 2      1 : 0   ( 0 : 0 )

2.ZSP 2  - LO           0 : 1  ( 0 : 0 )

3.ZSP 1  - LO           3 : 1   ( 1 : 1 )

TABELA :

1.ZSP 1     -   6 pkt        4 : 1    stosunek bramek   -   3 pkt do współzawodnictwa

2. LO         -  3 pkt          2 : 3    stosunek bramek   -   2 pkt do współzawodnictwa

3. ZSP 2     - 0 pkt          0 : 2    stosunek bramek   -   1 pkt do współzawodnictwa

Zwycięski zespół ZSP 1wystąpił w składzie : Skorupski Mateusz, Jończak Maciej,
Marcinkowski Kacper,Ignaczewski Cezary, Kaczmar Kamil, Dunder Jakub,
Ciszkowski Piotr, Tkaczuk Michał, Habiński Kacper, Bykowski Bartosz (1),
Lewandowski Filip (3), Emilianów Szymon, Groszyk Filip.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.     

Zespół LO wystąpił w składzie : Kowalewski Filip, Araśniewicz Marcin (1),
Dawidczyk Piotr, Gniewek Paweł, Ignasz Łukasz (1), Dunajewski Michał,
Ladziński Sebastian, Narkun Jakub, Kanclerz Szymon, Świątek Maciej.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł. 

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :  Raczkowski Dawid, Pożniak Michał,
Osowski Michał, Śniadach Jakub, Olkowski Emil, Leszczyński Jakub,
Pilarski Kacper, Sochan Mateusz, Husak Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

( ) - ilość bramek zdobytych przez zawodnika

Zawody został zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 1
w Bartoszycach.


Komunikat końcowy Nr 17 

W dniu 11.03. 2019 r. na strzelnicy  ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się drużynowe
zawody strzeleckie chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI
 ZSP 1  -   63 pkt

Wolszczak Damian   -  35 pkt

Zdunek Fabian         – 28 pkt
 ZSP 2  -   88 pkt  

Kapanajko Jakub        -  33 pkt     

Subocz Kacper           –  55 pkt
 LO  -   67 pkt  

Drozdowski Kacper        –  27pkt       

Drozdowski Paweł          –  40 pkt

TABELA :

         1. ZSP 2     -   88 pkt     -    3 pkt do współzawodnictwa

         2. LO  -   67 pkt      -    2 pkt do współzawodnictwa

         3. ZSP 1     -   63 pkt     -    1 pkt do współzawodnictwa

Ø  opiekunami zespołów byli :

ZSP 1 –  p. mgr Janusz Stolarkiewicz     

ZSP 2  -   p.mgr Tomasz Tatol 

LO      - p. mgr Ewelina Story

 Zawody zostały zorganizowane przez pana mgrMarka Ignatowskiego,
MDK  w Bartoszycachoraz ZSP 1.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Janusz Stolarkiewicz.


Komunikat końcowy Nr 16 

 W dniu 11.03. 2019 r. na strzelnicy  ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się drużynowe

zawody strzelecki dziewcząt szkól ponadgimnazjalnych. 

WYNIKI : 

ZSP 1  -   78 pkt

TaranowiczJulia   - 39 pkt

Mich Kamila         -  39 pkt 

 ZSP 2  -   68 pkt   

Kaczmarczyk Julia    -  37 pkt      

Stapel Weronika       –  31 pkt

 LO  -  35 pkt  

Kopytek Adrianna      –  21 pkt  

Smoleń Nikoletta       –  14 pkt

TABELA

     1. ZSP 1        -     78 pkt   -     3 pkt  do współzawodnictwa

2.  ZSP 2        -    68 pkt     -    2 pkt do współzawodnictwa

3.      LO             -   35 pkt     -    1 pkt do współzawodnictwa

Ø  opiekunami zespołów byli :  

ZSP 1 –    p. mgr Janusz Stolarkiewicz     

ZSP 2  -   p. mgr Tomasz Tatol 

LO      -   p. mgr Ewelina Story

 Zawody zostały zorganizowane przez pana mgrMarka Ignatowskiego,

MDK  w Bartoszycach oraz ZSP 1. Sędzią głównym zawodów był

pan mgr JanuszStolarkiewicz.


Komunikat końcowy Nr 15 

W dniu 18.02.2019 r. w sali ZSP 1 W Bartoszycach odbyły się zawody w piłce
koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.
 

WYNIKI :

         1. ZSP 1  - LO              2 : 8      ( 2 : 2 ) 

         2. LO      -  ZSP 2       10 : 0      ( 8 : 0 )

         3. ZSP 1  -  ZSP 2       22 : 4      ( 8: 0 )

TABELA :

1. LO        -  4 pkt      18 : 2    stosunek koszy    -   3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 1   -   2 pkt      24 : 12         -//-                 -   2 pkt              -//-

3. ZSP 2   -   0pkt       4 : 32          -//-                 -  1 pkt              -//-

Zwycięski zespół LOwystąpił w składzie : Budna Joanna, Augustyniak Julia,
Powierża Urszula,Łuczkowska Sara, Szerszeniewska Wanessa, Połujańska Oliwia,
Maksimowicz Weronika, Dąbkowska Lena, Konowrocka Weronika.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Rydel Izabela, Bachanowicz Julia,
Bachanowicz Laura, Daszkiewicz Magdalena, Bogel Oliwia, Fidura Paulina,
Bakiewicz Klaudia, Kosut Aneta.
 

Opiekunem zespołu ZSP 1była pani mgr Marta Cichocka.

Zespół ZSP 2 wystąpił wskładzie : Sawicka Weronika, Stapel Weronika,
Tercjak Angelika, RafalskaWeronika, Cieślukowska Magdalena,
Obrębska Weronika, Bucka Magdalena, Tracewicz Dominika, Warianko Kornelia,
Serowik Dominika, Mazurowska Natalia.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Krzysztof Opoka.

Organizatorem zawodów był MDK i ZSP 1w Bartoszycach.

Sędzią głównym zawodów byłpan mgr Marek Ignatowski, mecze sędziował
również pan mgr Andrzej Cichocki.


Komunikat końcowy Nr 14 

W dniu 13.02.2019 r. w sali sportowej  ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody
w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
      

WYNIKI :

1.ZSP 1   -   LO               27 : 15     ( 12 : 6 )

2.ZSP 2   -   LO               15 : 18     ( 5 : 12 )

3.ZSP 1   -   ZSP 2           24 : 4      ( 12 : 0 )

TABELA :

1.ZSP 1        -   4 pkt   51 : 19   stosunek koszy   -  3 pkt do współzawodnictwa

2.LO             -   2 pkt  33 : 42           -//-               -  2 pkt                -//-

3.ZSP 2        -   0 pkt  19 : 42          -//-                - 1 pkt                -//-

Zwycięskizespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Habiński Kacper, Jankowski Marcin,
Groszyk Filip, Tkaczuk Michał, Kożuk Dawid, Lasota Cezary, Skabara Damian,
Gołębiowski Łukasz, Dunder Jakub.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Janusz Stolarkiewicz.

Zespół LO wystąpił w składzie : Raczkowski Hubert, Bartnicki Bartłomiej,
Grzybowski Paweł, Kwaśniewski Maciej, Jędryczka –Koper Paweł,
Kaczmarczyk Maciej, Rojek Maksymilian.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Kwiatkowski Przemysław, Konrad Maciej,
RaczkowskiDawid, Dąbkowski Piotr, Aftyka Bartosz, Girulski Kuba,
Marcinkiewicz Arkadiusz.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

Zawody zostały zorganizowane przez MDK i ZSP 1 w Bartoszycach.   


Komunikat końcowy Nr 13

W dniu 29.01.2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Bartoszycach odbyły się
Otwarte Mistrzostwa Bartoszyc w tenisie stołowym chłopców

Szkól Ponadgimnazjalnych.

Wyniki : grano systemem „każdy z każdym”  5 setów

1.  Kamiński Paweł  ( ZSP 1 )   - Kapanajko Jakub  ( ZSP 2 )

               3 : 2       ( 15 : 13, 6 : 11, 11 : 5, 10 : 12, 11 :3 )

2.  Gierach Adam  ( ZSP 2 ) -  Kapanajko Jakub  ( ZSP 2 )

   0 : 5      ( 4 : 11, 9 : 11, 7 : 11, 8 : 11, 4 : 11 )

3.  Gierach Adam  ( ZSP 2 ) -  Kamiński Paweł  ( ZSP 1 )

  0 : 5      ( 8 : 11, 10 : 12, 5 ; 11, 11 : 13, 4 :11 )

Końcowa klasyfikacja :

1.               Kamiński Paweł    -  ZSP 1

2.               Kapanajko Jakub   - ZSP 2

3.               Gierach Adam       - ZSP 2

Zawody zostały zorganizowane przez MDK Bartoszyce i SP 3 Bartoszyce.

 Sędzią głównym i organizatorem zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.



Komunikat końcowy Nr 12 

W dniu 14.01.2019 r. w sali sportowej ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody
w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

1.ZSP 1  - ZSP 2    1 : 1   ( 1 : 0 )

2.ZSP 2  - LO         9 : 0   ( 6 : 0 )

3.ZSP 1  - LO       17 : 1   ( 8 : 1 )

TABELA :

1.ZSP 1       -   4 pkt   18 : 2   stosunek bramek   -   3 pkt do współzawodnictwa

2.ZSP 2       -   4 pkt   10 : 1              -//-                - 2 pkt                 -//-

3.LO            -   0 pkt     1 : 26           -//-                -  1 pkt                 -//-

Zwycięskizespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Pawlica Dominik, Mielnik Robert (2),
Olszewski Patryk (1), Waga Marek, Żagiel Maciej, Tymcio Kacper (4), Waga Piotr,
Budny Bartłomiej (4), Obrębski Konrad (1), Rubażewicz Kamil (5).

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :Budny Jakub, Lemański Jakub (3), 
Misior Kamil, Dąbkowski Piotr (2), Ładosz Kacper (1), Girulski Kuba, Busz Dawid (2),
Pietras Marek (2) .

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

Zespół LO wystąpił w składzie :   Gładkowski Wojciech, Raczkowski Hubert(1),
Kaliszuk Przemysław, Rojek Maksymilian, Lechman Jakub, Zawada Sebastian,
SzykMaciej, Wierzbicki Przemysław, Jędryczka – Koper Paweł, Żukowski Kuba,
Fit Grzegorz.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 1 .

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 11

W dniu 10.01.2019 r. w sali ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce
siatkowej chłopców klas I szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI

1. ZSP 1 – LO            2 :1    ( 20 : 25, 25 : 10, 16 : 14 )

2. ZSP 1 – ZSP 2        2 : 0    ( 25 : 21, 26 : 24 )

3. ZSP 2 – LO            2 :0    ( 25 : 21, 25 : 16 )

TABELA

1. ZSP 1        -  4 pkt    4 : 1  stosunek setów    –  3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2        -  3 pkt    2 : 2           -//-               -  2 pkt          -//-

3. LO            -  2 pkt    1 : 4          -//-                -   1 pkt            -//-

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Tkaczuk Michał, Konieczka Bartłomiej,
Pażuś Klaudiusz, Mandywel Mateusz, Habiński Kacper, Dunder Jakub,
Kaczmar Kamil.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zespół ZSP 2  wystąpił w składzie : Bloch Michał, Husak Jakub,
Leszczyński Jakub, Olkowski Emil, Osowski Michał, Pożniak Michał,
Śniadach Jakub, Raczkowski Dawid.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Robert Czerniak.

Zespół LO wystąpił w składzie : Kowalewski Filip, Dunajewski Michał,
Araśniewicz Marcin, Husak Wojciech, Drozdowski Kacper, Kanclerz Szymon,
Świątek Maciej.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

Zawody zostały zorganizowane przez MDK i ZSP 1 w Bartoszycach.


Komunikat końcowy Nr 10
W dniu 11.12.2018 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach
odbyły się zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców
szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

ZSP 2    -  LO         3 : 0

1. Pożniak  – Skomorok         2 :1    ( 7 : 11, 11 : 6, 11 : 7 )

2. Taraszkiewicz –  Ladziński       2 : 0    ( 11 : 5, 11 : 4 )

3. Pożniak  – Ladziński          2 : 0    ( 11 : 3,  11 : 2 )

ZSP 2   -  ZSP 1    0 : 3

1. Taraszkiewicz –  Tymcio    0 : 2    ( 5 :11, 6 : 11 )

2. Pożniak –  Padoł              0 : 2    ( 9 : 11, 8 : 11 )

3. Poźniak –  Tymcio            0 : 2    ( 3 : 11, 13 : 15 )

ZSP 1    -  LO       3 : 0

1. Padoł  – Skomorok           2 : 1     (  3 :11, 11 : 8, 11 : 9 )

2. Padoł –  Ladziński            2 : 0     ( 11 : 0, 11 : 1 )

3. Tymcio – Ladziński           2 : 0     ( 11 : 2, 11 : 2 )

TABELA :

1.  ZSP 1   -  3 pkt do całorocznego współzawodnictwa
sportowego szkół

2.    ZSP 2   -  2 pkt                           -//-

3.    LO        - 1 pkt                             -//-

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie:  Padoł Kamil,Tymcio Kacper.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Janusz Stolarkiewicz.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Poźniak Michał, Taraszkiewicz Dariusz.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół LO wystąpił w składzie : Skomorok Michał, Ladziński Sebastian.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2 .

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 9 

W dniu11.12.2018 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach
odbyły się zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

ZSP 2    -  LO         2 : 3

1. Ścięgaj –Smoleń        2 : 0    ( 11 : 7, 11 : 5 )

2.Rogozińska – Smoleń  2 : 0    ( 11 : 8, 13 : 11 )

3. Ścięgaj –Wójcik          0 : 2    ( 9 : 11, 5 : 11  )

4.Rogozińska– Wójcik     0 : 2    ( 5 : 11, 5 : 11 )

5.Rogozińska, Ścięgaj – Wójcik, Smoleń  0 : 2    ( 7  : 11, 7 : 11 )

ZSP 2   -  ZSP 1     3 : 1

1.Ścięgaj  – Daszkiewicz         0 : 2    ( 5 : 11, 6 : 11 )

2.Rogozińska – Bachanowicz   2 : 0     ( 11 : 6, 11: 6  )

3. Ścięgaj –Bachanowicz         2 :1     ( 11 : 8, 9 : 11, 11 : 6 )

4.Rogozińska –  Daszkiewicz   2 : 1     ( 11 : 6, 9 : 11, 11 : 7 )

ZSP 1    -  LO       0 : 3

1.Bachdanowicz –  Smoleń       0 : 2     ( 6 : 11, 4 : 11 )

2.Daszkiewicz  –  Wójcik          0 : 2     ( 6 : 11, 4 : 11 )

3.Daszkiewicz  – Smoleń          0 : 2    ( 4 : 11, 8 : 11 )

TABELA :

1.    LO  -  3 pkt do całorocznego współzawodnictwa
sportowego szkół

2.    ZSP 2    -   2 pkt                            -//-

3.    ZSP 1     -  1 pkt                            -//-

Zespół LO wystąpił w składzie : Wójcik Katarzyna, Smoleń Nikoletta.

Opiekunemzespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Ścięgaj Klaudia, Rogozińska Paulina.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół ZSP 1  wystąpił w składzie: Daszkiewicz Magdalena, Bachanowicz Julia.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Janusz Stolarkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach
i ZSP 2 .

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był pan
mgr Marek
Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 8
W dniu 04.12.2018 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się indywidualne
zawody w tenisie stołowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI końcowe  - grupa I :

1.Padoł Kamil - ZSP 1 -  3  zwycięstw
2.Kopanajko Jakub - ZSP 2 -  2 zwycięstw
3.Pożniak Michał - ZSP 2 -1 zwycięstwo

4.Skomorek Michał -  LO - 0 zwycięstw

WYNIKI końcowe  - grupa II :

1.Kopeć Kamil - ZSP 2 - 2 zwycięstwa

2.Tymcio Kacper - ZSP 1 – 1 zwycięstwo

3.Gajkowski - LO -  0 zwycięstw

mecze półfinałowe :

1.Kopeć Kamil – Kopanajko Jakub 2 : 0 ( 12 : 10, 11 : 8 )

2.Padoł Kamil - Tymcio Kacper 0 : 2   ( 8 :11, 7 : 11 )

mecz o III miejsce :

Padoł Kamil – Kopanajko Jakub 2 : 1 ( 11 : 9, 3 : 11, 11 : 9  )

mecz o I miejsce :

Tymcio Kacper – Kopeć Patryk 0 : 2 ( 4 : 11, 3 : 11 )

Końcowa klasyfikacja
1. Kopeć Patryk –  ZSP 2

2. Tymcio Kacper -  ZSP 1

3. Padoł Kamil –  ZSP 1

4. Kopanajko Jakub - ZSP 2

Opiekunami poszczególnych zespołów byli :

ZSP 2 –  mgr Tomasz Tatol

ZSP 1 –  mgr Janusz Stolarkiewicz

LO     -  mgr Elżbieta Monkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2.                
Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 7

W dniu 04.12.2018 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

TABELA końcowa :

1.    Wójcik Patrycja              -   LO        -   5 zwycięstw

2.    Ścięgaj Klaudia               -  ZSP 2    -   4 zwycięstwa

3.    Rogozińska Paulina        -  ZSP 2    -   3 zwycięstwa

4.    Smoleń Nikoletta            -  LO         -  2 zwycięstwa

5.    Bakiewicz Klaudia         -   ZSP 1    -  1 zwycięstwo

6.    Misior Andżelika            -  ZSP 1    -  0 zwycięstw

Opiekunami poszczególnych zespołów byli :

            > ZSP 2  –  mgr Tomasz Tatol

            > LO       -  mgr Elżbieta Monkiewicz

            > ZSP 1  -  mgr Janusz Stolarkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2.                     

 Sędzią głównym zawodów był pan  mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr  6

W dniu 08.11.2018  r. w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

            1. LO        -   ZSP 1      2 : 0    ( 25 : 13 ; 25 : 6 )

            2. ZSP 1   -   ZSP 2      0 : 2    ( 16 : 25 ; 8 : 25 )

            3. LO       -    ZSP 2      2 : 0   ( 25 : 21 ; 25 : 23 )

TABELA :

            1. LO       -    4 pkt    4 : 0  stosunek setów  –  3 pkt do współzawodnictwa

            2. ZSP 2   -   3 pkt    2 : 2               - // -       -   2 pkt do współzawodnictwa

            3. ZSP 1   -   2 pkt    0 : 4               - // -       -   1 pkt do współzawodnictwa

Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Maksimowicz Weronika, Todorowska Dominika, Tymińska Andżelika, Jarocka Dominika, Fesnak Izabela, Rzymkowska Karolina, Zacharczuk Wiktoria, Wierzbowska Natalia, Łaniewska Gabriela, Boczulak Milena, Iwanowska Klaudia.

Opiekunem zespołu LO był pani mgr Magdalena Araśniewicz.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :   Bator Maja, Sawicka Joanna, Bogdaniuk Natalia, Cybulska Weronika, Witek Wiktoria, Butniewicz Anita, Kubiak Paulina, Marzec Karolina.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Bachanowicz Ewa, Bakiewicz Klaudia, Fidura Paulina, Bogel Oliwia, Stanisławczyk Klaudia, Herman Agnieszka, Szostak Anna, Ferdycz Agnieszka, Rydel Izabela.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Organizatorem rozgrywek był  Młodzieżowy Dom Kultury i ZSP 1 Bartoszyce. 

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 5 

W dniu 23.10.2018 r. w sali ZSP 1 w Bartoszycach zostały przeprowadzone rozgrywki w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

1. ZSP 1   -   LO           1 : 2    ( 20 : 25, 26 : 24, 11 : 15 )

2. ZSP 1   -   ZSP 2      0 : 2    ( 18 : 25, 19 : 25 )

3. ZSP 2   -   LO           2 : 0    ( 25 : 18, 25 : 19 )

TABELA :

1. ZSP 2            -   4 pkt     4 : 0  stosunek setów    -  3 pkt do współzawodnictwa

2. LO                -   3 pkt     2 : 3            -//-              -  2 pkt               -//-

3. ZSP 1           -   2 pkt     1 : 4            -//-              -  1 pkt               -//-    

 Zwycięski zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :  Dyrwal  Maciej, Arcisz Jakub, Dubicki Szymon, Gutowski Grzegorz, Konrad Radosław, Kosakowski Maksymilian, Girulski Jakub, Gleba Grzegorz, Obcarski Maciej, Pożniak Michał.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Robert Czerniak.

 Zespół LO  wystąpił w składzie : Bartnicki Bartłomiej, Szyk Maciej, Szyk Mikołaj, Zawada Sebastian,  Lechman Jakub, Grzybowski Paweł, Rojek Maksymilian, Siudek Kacper, Lech Jakub, Gomola Szymon, Raczkowski Hubert, Kwaśniewski Maciej, Aron Jazmin,Kowalewski Filip.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Tytoń Łukasz, Kopańko Cezary, Urbańczyk Kacper, Segin Tomasz, Ziółkowski Patryk, Worach Kamil, Skarul Paweł, Borodzicz Maciej, Habiński Kacper.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zawody został zorganizowane przez MDK i ZSP 1 w Bartoszycach. 


Komunikat końcowy Nr 4

W dniu 08.10.2018 r. na sali sportowej ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce nożnej 5– osobowej dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

            1. ZSP 1   -   ZSP 2   2 : 0   ( 1 : 0 )

            2. ZSP 2   -   LO       1 : 2   ( 0 : 0 ) 

              3. ZSP 1   -   LO       1 : 3   ( 1: 1  )

TABELA :

1. LO         -   6 pkt      5 : 2   stosunek bramek    -   3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 1     -   3 pkt     3 : 3   stosunek bramek    -   2 pkt               -//-

3. ZSP 2     -   0 pkt     1 : 4   stosunek bramek     -  1 pkt               -//-

Zespół LO wystąpił w składzie: Powierża Urszula (3), Budna Joanna (1), ugustyniak Julia (1), Szerszeniewska Wanessa, Łuczkowska Sara, Połujańska Oliwia, Maksimowicz Weronika, Dąbkowska Lena, Konowrocka Weronika.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Rydel Izabella, Bakiewicz Klaudia (1), Orlowska Paulina, Jóżwicka Alicja (1), Kosut Aneta, Kieliszewska Zuzanna (1), Rybak Wiktoria, Antosik Wiktoria, Fidura Paulina, Ferdycz Agnieszka.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Pandrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :  Mazurowska Natalia, Serowi Dominika, Warianko Kornelia, Kuzia Patrycja (1), Rafalska Weronika, Powierża Julia, Kwiecińska Wiktoria, Wojtkiewicz Martyna, Łataś Natalia, Nizio Patrycja.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Krzysztof Opoka.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodniczkę

Zawody zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na sali sportowej  ZSP 1.  

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 3

W dniu 02.10.2018 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe chłopców szkól ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

< dystans 10 x 800 m

1.     ZSP 1   -  25 min 51 sek  -  3 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

2.     ZSP 2   -  26 min 32 sek  -  2 pkt                           -//-

3.     LO       -  27 min 19 sek  -  1 pkt                            -//-

Zwycięski zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Tabaka Szymon, Rubażewicz Kamil, Strzałecki Patryk, Janowski Marcin, Habiński Kacper, Waga Marek , Nowak Michał, Zaczyk Robert, Tytoń Łukasz, Marcinowski Kacper. 

Opiekunem zespoł ZSP 1 był Pan mgr Andrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Lis Jakub, Misior Kamil, Gryszun Bartosz, Zakszewski Łukasz, Sochan Mateusz, Ładosz Kacper, Girulski Jakub, Leszczyński Jakub, Nykiel Michał.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół LO wystąpił w składzie : Lechman Jakub, Zavalishyn Ivan, Gomoła Szymon, Fit Grzegorz, Tarasewicz Michał, Monkiewicz Maciej, Siudek Kacper, Żukowski Jakub, Gładowski Wojciech, Ignasz Łukasz.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

Zawody zostały zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiektach sportowych BOSiR. 

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 2

W dniu 02.10.2018 r na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

< dystans 5 x 400 m

1.     LO     -   6 min 14 sek   -  3 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

2.     ZSP 1 -  6 min  35 sek   -  2 pkt                          -//-

3.     ZSP 2 -  6 min  40 sek   -  1 pkt                          -//-

Zwycięski zespół LO wystapił w składzie : Budna Joanna, Augustyniak Julia, Powierza Urszula, Łuczkowska Sara, Połujańska Oliwia.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Madgalena Araśniewicz.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Antosik Wiktoria, Taranowicz Julia, Rybak Wiktoria, Ostrowska Beata, Misior Andżelika.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Andrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpil w składzie : Boras Natalia, Sawicka Weronika, Stapel Weronika, Obrębska Weronika, Marzec Karolina.

Opiekunem zespolu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zawody zostaly zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiektach sportowych BOSiR.

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.


 Komunikat końcowy Nr 1

 W dniu 17.09.2018 r. na „orliku” ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

                1. ZSP 1   -   ZSP 2   1 : 1   ( 0 : 0 )

                2. ZSP 2   -   LO       4 : 3   ( 1 : 3 )  

                3. ZSP 1   -   LO       9 : 0   ( 6 : 0 )

TABELA :

1. ZSP 1   -   4 pkt   10 : 1   stosunek bramek  -   3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2   -   4 pkt     5 : 4           -//-                -   2 pkt               -//-

3. LO       -   0 pkt     3 : 13         -//-                 -  1 pkt               -//-

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie: Pawlica Dominik, Obrębski Konrad (4), Budny Bartłomiej (2), Mielinik Robert, Olszewski Patryk, Koratowski Mateusz, Tymcio Kacper (3), Rubażewicz Kamil, Padoł Kamil (1), Żagiel Maciej.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Budny Jakub, Misior Kamil, Lednowicz Patryk, Kuczyński Kewin (1), Girulski Jakub, Lemański Jakub, Pietras Marek (1), Skóra Patryk, Busz Dawid (2), Dąbkowski Piotr.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

Zespół LO wystąpił w składzie :  Kaliszuk Przemysław (1), Lechman Jakub, Jazmin Aron, Szyk Maciej, Raczkowski Hubert, Bartnicki Bartłomiej (1), Zawada Sebastian (1), Jędryczka- Koper Paweł, Dunajewski Michał, Kowalewski Filip.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika

Zawody zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiekcie sportowym „orlik” przy ZSP 1.




do góry | modyf: MDK 2018-09-18, 10:29 | 685 odsłon
Odwiedziny: 168268 :: unikalnych: 52372 :: Dzisiaj: 93 :: Wczoraj: 214 :: Online: 3 :: Najwięcej odwiedzin: 540 (12-06-2019) :: | administracja
2673