KOMUNIKATY KOŃCOWE
      | modyf: MDK 2018-09-18, 10:29 | 134 odsłon
serwiszglossie


Komunikat końcowy Nr 7

W dniu 04.12.2018 r. w sali sportowej ZSP 2 w Bartoszycach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

TABELA końcowa :

1.    Wójcik Patrycja              -   LO        -   5 zwycięstw

2.    Ścięgaj Klaudia               -  ZSP 2    -   4 zwycięstwa

3.    Rogozińska Paulina        -  ZSP 2    -   3 zwycięstwa

4.    Smoleń Nikoletta            -  LO         -  2 zwycięstwa

5.    Bakiewicz Klaudia         -   ZSP 1    -  1 zwycięstwo

6.    Misior Andżelika            -  ZSP 1    -  0 zwycięstw

Opiekunami poszczególnych zespołów byli :

            > ZSP 2  –  mgr Tomasz Tatol

            > LO       -  mgr Elżbieta Monkiewicz

            > ZSP 1  -  mgr Janusz Stolarkiewicz

Zawody zostały zorganizowane przez MDK w Bartoszycach i ZSP 2.                     

 Sędzią głównym zawodów był pan  mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr  6

W dniu 08.11.2018  r. w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

            1. LO        -   ZSP 1      2 : 0    ( 25 : 13 ; 25 : 6 )

            2. ZSP 1   -   ZSP 2      0 : 2    ( 16 : 25 ; 8 : 25 )

            3. LO       -    ZSP 2      2 : 0   ( 25 : 21 ; 25 : 23 )

TABELA :

            1. LO       -    4 pkt    4 : 0  stosunek setów  –  3 pkt do współzawodnictwa

            2. ZSP 2   -   3 pkt    2 : 2               - // -       -   2 pkt do współzawodnictwa

            3. ZSP 1   -   2 pkt    0 : 4               - // -       -   1 pkt do współzawodnictwa

Zwycięski zespół LO wystąpił w składzie : Maksimowicz Weronika, Todorowska Dominika, Tymińska Andżelika, Jarocka Dominika, Fesnak Izabela, Rzymkowska Karolina, Zacharczuk Wiktoria, Wierzbowska Natalia, Łaniewska Gabriela, Boczulak Milena, Iwanowska Klaudia.

Opiekunem zespołu LO był pani mgr Magdalena Araśniewicz.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :   Bator Maja, Sawicka Joanna, Bogdaniuk Natalia, Cybulska Weronika, Witek Wiktoria, Butniewicz Anita, Kubiak Paulina, Marzec Karolina.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Bachanowicz Ewa, Bakiewicz Klaudia, Fidura Paulina, Bogel Oliwia, Stanisławczyk Klaudia, Herman Agnieszka, Szostak Anna, Ferdycz Agnieszka, Rydel Izabela.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Organizatorem rozgrywek był  Młodzieżowy Dom Kultury i ZSP 1 Bartoszyce. 

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 5 

W dniu 23.10.2018 r. w sali ZSP 1 w Bartoszycach zostały przeprowadzone rozgrywki w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

1. ZSP 1   -   LO           1 : 2    ( 20 : 25, 26 : 24, 11 : 15 )

2. ZSP 1   -   ZSP 2      0 : 2    ( 18 : 25, 19 : 25 )

3. ZSP 2   -   LO           2 : 0    ( 25 : 18, 25 : 19 )

TABELA :

1. ZSP 2            -   4 pkt     4 : 0  stosunek setów    -  3 pkt do współzawodnictwa

2. LO                -   3 pkt     2 : 3            -//-              -  2 pkt               -//-

3. ZSP 1           -   2 pkt     1 : 4            -//-              -  1 pkt               -//-    

 Zwycięski zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :  Dyrwal  Maciej, Arcisz Jakub, Dubicki Szymon, Gutowski Grzegorz, Konrad Radosław, Kosakowski Maksymilian, Girulski Jakub, Gleba Grzegorz, Obcarski Maciej, Pożniak Michał.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Robert Czerniak.

 Zespół LO  wystąpił w składzie : Bartnicki Bartłomiej, Szyk Maciej, Szyk Mikołaj, Zawada Sebastian,  Lechman Jakub, Grzybowski Paweł, Rojek Maksymilian, Siudek Kacper, Lech Jakub, Gomola Szymon, Raczkowski Hubert, Kwaśniewski Maciej, Aron Jazmin,Kowalewski Filip.

Opiekunem zespołu LO był pan mgr Artur Kozieł.

 Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Tytoń Łukasz, Kopańko Cezary, Urbańczyk Kacper, Segin Tomasz, Ziółkowski Patryk, Worach Kamil, Skarul Paweł, Borodzicz Maciej, Habiński Kacper.

Opiekunem zespołu ZSP 1 była pani mgr Marta Cichocka.

Zawody został zorganizowane przez MDK i ZSP 1 w Bartoszycach. 


Komunikat końcowy Nr 4

W dniu 08.10.2018 r. na sali sportowej ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce nożnej 5– osobowej dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

            1. ZSP 1   -   ZSP 2   2 : 0   ( 1 : 0 )

            2. ZSP 2   -   LO       1 : 2   ( 0 : 0 ) 

              3. ZSP 1   -   LO       1 : 3   ( 1: 1  )

TABELA :

1. LO         -   6 pkt      5 : 2   stosunek bramek    -   3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 1     -   3 pkt     3 : 3   stosunek bramek    -   2 pkt               -//-

3. ZSP 2     -   0 pkt     1 : 4   stosunek bramek     -  1 pkt               -//-

Zespół LO wystąpił w składzie: Powierża Urszula (3), Budna Joanna (1), ugustyniak Julia (1), Szerszeniewska Wanessa, Łuczkowska Sara, Połujańska Oliwia, Maksimowicz Weronika, Dąbkowska Lena, Konowrocka Weronika.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Rydel Izabella, Bakiewicz Klaudia (1), Orlowska Paulina, Jóżwicka Alicja (1), Kosut Aneta, Kieliszewska Zuzanna (1), Rybak Wiktoria, Antosik Wiktoria, Fidura Paulina, Ferdycz Agnieszka.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Pandrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie :  Mazurowska Natalia, Serowi Dominika, Warianko Kornelia, Kuzia Patrycja (1), Rafalska Weronika, Powierża Julia, Kwiecińska Wiktoria, Wojtkiewicz Martyna, Łataś Natalia, Nizio Patrycja.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Krzysztof Opoka.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodniczkę

Zawody zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na sali sportowej  ZSP 1.  

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 3

W dniu 02.10.2018 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe chłopców szkól ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

< dystans 10 x 800 m

1.     ZSP 1   -  25 min 51 sek  -  3 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

2.     ZSP 2   -  26 min 32 sek  -  2 pkt                           -//-

3.     LO       -  27 min 19 sek  -  1 pkt                            -//-

Zwycięski zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Tabaka Szymon, Rubażewicz Kamil, Strzałecki Patryk, Janowski Marcin, Habiński Kacper, Waga Marek , Nowak Michał, Zaczyk Robert, Tytoń Łukasz, Marcinowski Kacper. 

Opiekunem zespoł ZSP 1 był Pan mgr Andrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Lis Jakub, Misior Kamil, Gryszun Bartosz, Zakszewski Łukasz, Sochan Mateusz, Ładosz Kacper, Girulski Jakub, Leszczyński Jakub, Nykiel Michał.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zespół LO wystąpił w składzie : Lechman Jakub, Zavalishyn Ivan, Gomoła Szymon, Fit Grzegorz, Tarasewicz Michał, Monkiewicz Maciej, Siudek Kacper, Żukowski Jakub, Gładowski Wojciech, Ignasz Łukasz.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Magdalena Araśniewicz.

Zawody zostały zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiektach sportowych BOSiR. 

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.


Komunikat końcowy Nr 2

W dniu 02.10.2018 r na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

< dystans 5 x 400 m

1.     LO     -   6 min 14 sek   -  3 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół

2.     ZSP 1 -  6 min  35 sek   -  2 pkt                          -//-

3.     ZSP 2 -  6 min  40 sek   -  1 pkt                          -//-

Zwycięski zespół LO wystapił w składzie : Budna Joanna, Augustyniak Julia, Powierza Urszula, Łuczkowska Sara, Połujańska Oliwia.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Madgalena Araśniewicz.

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie : Antosik Wiktoria, Taranowicz Julia, Rybak Wiktoria, Ostrowska Beata, Misior Andżelika.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Andrzej Cichocki.

Zespół ZSP 2 wystąpil w składzie : Boras Natalia, Sawicka Weronika, Stapel Weronika, Obrębska Weronika, Marzec Karolina.

Opiekunem zespolu ZSP 2 był pan mgr Tomasz Tatol.

Zawody zostaly zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiektach sportowych BOSiR.

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.


 Komunikat końcowy Nr 1

 W dniu 17.09.2018 r. na „orliku” ZSP 1 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

WYNIKI :

                1. ZSP 1   -   ZSP 2   1 : 1   ( 0 : 0 )

                2. ZSP 2   -   LO       4 : 3   ( 1 : 3 )  

                3. ZSP 1   -   LO       9 : 0   ( 6 : 0 )

TABELA :

1. ZSP 1   -   4 pkt   10 : 1   stosunek bramek  -   3 pkt do współzawodnictwa

2. ZSP 2   -   4 pkt     5 : 4           -//-                -   2 pkt               -//-

3. LO       -   0 pkt     3 : 13         -//-                 -  1 pkt               -//-

Zespół ZSP 1 wystąpił w składzie: Pawlica Dominik, Obrębski Konrad (4), Budny Bartłomiej (2), Mielinik Robert, Olszewski Patryk, Koratowski Mateusz, Tymcio Kacper (3), Rubażewicz Kamil, Padoł Kamil (1), Żagiel Maciej.

Opiekunem zespołu ZSP 1 był pan mgr Daniel Chruściel.

Zespół ZSP 2 wystąpił w składzie : Budny Jakub, Misior Kamil, Lednowicz Patryk, Kuczyński Kewin (1), Girulski Jakub, Lemański Jakub, Pietras Marek (1), Skóra Patryk, Busz Dawid (2), Dąbkowski Piotr.

Opiekunem zespołu ZSP 2 był pan mgr Piotr Szamocki.

Zespół LO wystąpił w składzie :  Kaliszuk Przemysław (1), Lechman Jakub, Jazmin Aron, Szyk Maciej, Raczkowski Hubert, Bartnicki Bartłomiej (1), Zawada Sebastian (1), Jędryczka- Koper Paweł, Dunajewski Michał, Kowalewski Filip.

Opiekunem zespołu LO była pani mgr Elżbieta Monkiewicz.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika

Zawody zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach na obiekcie sportowym „orlik” przy ZSP 1.




do góry | modyf: MDK 2018-09-18, 10:29 | 134 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

Odwiedziny: 19586 :: unikalnych: 4600 :: Dzisiaj: 110 :: Wczoraj: 230 :: Online: 1 :: Najwięcej odwiedzin: 421 (20-11-2018) :: | administracja