MENU
skoment fotki
PASJA
KRS: 0000407962
REGON: 281371490
NIP: 7432023359
NR KONTA: BGZ S.A. 62203000451110000002252590

DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA:
  • Współorganizacja PIKNIKÓW RODZINNYCH NA POSESJI MDK - od maja 2012, 2013, 2014, 2015,2016,2017
  • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - 21.04.2013r. - projekt wspólfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce

  • Współorganizacja LOFANU 2013

  • "I WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2013" - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Organizacji Wypoczynku Dzieci i Młodzieży -zwiedzamy Warmię i Mazury

  • "II WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2014"-poznajemy i zwiedzamy stolicę Polski ( Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK") -projekt współfinansowany j.w

  • Organizacja Turniei Piłki Ręcznej Chłopców: 26-27.04.2014 II WIOSENNY BARTOSZYCKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce

  • ZDOBYCIE ŚRODKÓW NA MECZE WYJAZDOWE SZCZYPIORNISTÓW MDK W BARTOSZYCACH                      ( PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE) - 2015, 2016, 2017

 

 

 

SEMPER IN ALTUM 2018
      | modyf: DZ 2017-11-28, 09:21 | 46 odsłon
serwiszglossie

 Jak co roku o tej porze, na zakończenie roku szkolnego wręczane są Nagrody Semper in Altum - najlepszym uczniom/uczestnikom placówek edukacyjnych z powiatu bartoszyckiego. Mamy w tym również reprezentanów naszej placówki. 

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

ALEKSANDRA MATEJEK

Aktywnie działa w Samorządzie Uczestników MDK. Bierze czynny udział we wszystkich imprezach organizowanych na terenie placówki. Od kilku wspólnie  z koleżankami i kolegami realizuje projekty „Wakacyjny Tydzień Atrakcji”, „Wakacyjny Klub Odkrywcy” oraz „Feryjna Akademia Pomysłów”.

Ola uczęszcza do Młodzieżowego Domu Kultury  od 8 lat. Jest  koleżeńska, kreatywna, ma wspaniałe pomysły i wyróżnia się wysoką kulturą osobistą .

KAROLINA KNOSAŁA

Od 7 lat jest uczestnikiem zajęć. Pracuje na rzecz Samorządu Uczestników MDK. Aktywnie bierze udział w imprezach organizowanych na terenie placówki. Charakteryzuje ją pracowitość, skromność, kultura osobista.

Karolina w sposób szczególny wyróżniała się podczas Feryjnej Akademii Pomysłów, Pikników Rodzinnych i innych uroczystości. Ponadto jest osobą bardzo stateczną, obowiązkową i koleżeńską.

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

WERONIKA BUDNA

Wieloletnia uczestniczka zajęć koła tańca nowoczesnego w Młodzieżowym Domu Kultury. Na zajęcia uczęszcza już jedenasty rok. Wraz z grupą PRIMA zdobywała nagrody i wyróżnienia na przeglądach tanecznych o szczeblu powiatowym, regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym, m.in.:

- I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Braniewie

 - II miejsce na Ogólnopolskich Dziecięcych Konfrontacjach Tanecznych w Elblągu

- II miejsce na Mistrzostwach Grup Tanecznych „Krainy Wielkich Jezior” w Mrągowie

- I miejsce na Dziecięcym Festiwalu Zespołów Tanecznych  „Mazurski Krok”   w Mrągowie

- III miejsce na Europejskich Dniach Tańca w Malborku

- wielokrotne I miejsce na Powiatowych Prezentacjach Tańca Nowoczesnego „Taneczne Wariacje” w Bartoszycach

            Obecnie Weronika jest uczestniczką grupy jazzowej PRIMA-FUSION, jej „artystyczna dusza” wyróżnia się na tle zespołu.

Weronika reprezentuje placówkę i powiat na wszelkiego rodzaju uroczystościach, jest wzorem zaangażowania  i sumienności; jednocześnie pozostała osobą skromną, koleżeńską i otwartą. Jest przykładem, jak pogodzić rozwój swoich pasji z bardzo dobrą nauką w szkole.

DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA

MACIEJ CIŻOWSKI

 Maciek  jest systematyczny,  zdyscyplinowany,  koleżeński  ma  bardzo dobre  wyniki w nauce,  osiąga sukcesy na arenie powiatu , województwa , a także w imprezach Mistrzostw Polski. Wyróżnia się sumiennością czego dowodem jest 100 % frekwencja na treningach. 

– osiągnięcia:

 - I m. w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich ze startu wspólnego w Raszkowie 2017r.

 - I m. w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas w Raszkowie 2017r.

- I m. w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich ze startu wspólnego w Raszkowie 2016r.

 - I m. w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas w Raszkowie 2016r.

- I m. w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich na torze w sprincie indywidualnym 2016r.

- I m. w Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich na torze w screchu (skreczu-wyścig na 10 okrążeń toru)2016r.

- I m. w Mini Tour de Pologne  w Krakowie – start wspólny 2017r.

- II m w Mini Tour de Pologne w Katowicach – start wspólny 2017r.

- I m w Małym Wyścigu Pokoju w Baboszewie – start wspólny 2017r.

- I m w Małym Wyścigu Pokoju w Nowym Dworze Mazowieckim - start wspólny2017r.

 Gratulujemy w/w osobom i zyczymy wspaniałych wakcji

 

 

 

 
do góry | modyf: DZ 2017-11-28, 09:21 | 46 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 


 

- ORGANIZACJA III WAKACYJNEGO TYGODNIA ATRAKCJI ( WYCIECZKA DO GDAŃSKIEGO ZOO) - PROJEKT WSPÓLFINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE W RAMACH ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.


- WAKACYJNY KLUB MŁODEGO ODKRYWCY- program realizowany w ramach oferty realizacji zadania publicznego dotyczącego PRIORYTETU I: Udzielanie rodzinom, w których występują problemy alkoholowe, pomocy psychologicznej i prawnej, a w szczególności ochrony przed przemocą w rodzinie, ZADANIE 2:Organizowanie wypoczynku letniego dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych patologiami społecznymi ( z problemem alkoholowym) z programem profilaktyki uzależnień oraz elementami profilaktyki zdrowotnej ( Urząd Miasta Bartoszyce).


 

 

Odwiedziny: 244 :: unikalnych: 130 :: Dzisiaj: 130 :: Wczoraj: 0 :: Online: 4 :: Najwięcej odwiedzin: 130 (19-07-2018) :: | administracja