KOMU PIOSENKĘ 2021 ONLINE - WYNIKI
      | modyf: MDK 2020-09-25, 12:15 | 97 odsłon
serwiszglossie

 PROTOKÓŁ KOMISJI

XII WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU WOKALNEGO

„KOMU PIOSENKĘ’2021” –  ONLINE

 

 

30 kwietnia 2021 r. oraz 7 maja 2021 w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach obradowała Komisja oceniająca nadesłane filmiki wideo z prezentacjami konkursowymi na XII Wojewódzki Przegląd Wokalny „KOMU PIOSENKĘ”. Ze względu na trwający stan epidemii, podobnie jak w zeszłym roku, konkurs miał formę zdalną.

 

Komisja w składzie:

 

- NATALIA SYCZ – przewodnicząca

- ELENA WITKOWSKA

- IRINA PLISZKA

- MIRON MACIOPA

 

po obejrzeniu 91 prezentacji, przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych następującym osobom:

 

 

KATEGORIA 7 – 9 LAT

 

I miejsce – EMILIA PSZCZOŁA – Bartoszyce

I miejsce – LENA MAGUN – Bartoszyce

II miejsce – ALEKSANDER SZURMA – Bartoszyce

III miejsce – ZOFIA LACH – Kętrzyn

III miejsce – NATALIA GÓRECKA - Kętrzyn

 

Wyróżnienia:

 

 

FRANCISZEK MACHNOWSKI – Lidzbark Warmiński

NADIA SZABLAK – Bartoszyce

ZOFIA SENDZIKOWSKA – Kurzętnik

LIWIA RYNKOWSKA – Kurzętnik

EWA FIEDOROWICZ – Kętrzyn  

 

 

KATEGORIA 10 – 12 LAT

 

 

I miejsce – KALINA RURKA – Bartoszyce

I miejsce – MAJA WASILEWSKA – Bartoszyce

II miejsce – ADAM GOLUCH – Górowo Iławeckie

II miejsce – TYMOTEUSZ SUCHODOLSKI – Bartoszyce

III miejsce – AGNIESZKA NEHRING – Nowe Miasto Lubawskie

III miejsce – KORNELIA KRYWKO – Bartoszyce  

 

 

Wyróżnienia:

 

NIKOLA STRUK – Dobre Miasto

KATARZYNA GRABOWSKA – Bartoszyce

ALEKSANDRA ŻUKOWSKA – Bartoszyce

ROZALIA SZNITOWSKA – Bartoszyce

ANASTAZJA KŁOSOWSKA – Brzozie Lubawskie

ALEKSANDRA  SOCHA – Bartoszyce  

 

KATEGORIA 13 – 15 LAT

 

 

I miejsce – WIKTORIA KUŹMOWICZ – Bartoszyce

I miejsce – BLANKA MAGUN - Bartoszyce

II miejsce – MAJA WIERZCHOŁOWSKA – Jerutki

II miejsce – OLIWIA KALDYŃSKA – Bartoszyce

III miejsce – KAROLINA ORKISZ – Ostróda

 

Wyróżnienia:

 

PATRYCJA SZATKOWSKA – Górowo Iławeckie

ROKSANA SKURKA – Bartoszyce

ALEKSANDRA JAROSZEWSKA – Nowe Miasto Lubawskie

 

KATEGORIA powyżej 15 roku życia:

 

 

I miejsce – WERONIKA STANKIEWICZ – Sępopol

I miejsce – MARTA MACHNACZYK – Bartoszyce

II miejsce – AGNIESZKA MIRKOWICZ – Szczytno

II miejsce – ALEKSANDRA GRICUK – Bartoszyce

III miejsce – ALEKSANDRA LEWICKA – Nowe Miasto Lubawskie

 

Wyróżnienie specjalne:

 

 

SZYMON SOBCZAK – Bartoszyce

 

Wyróżnienia:

 

 

AMELIA ŚWITAJ – Olsztyn

ZUZANNA NOWIŃSKA – Kurzętnik

 




do góry | modyf: MDK 2020-09-25, 12:15 | 97 odsłon
Odwiedziny: 3929 :: unikalnych: 739 :: Dzisiaj: 51 :: Wczoraj: 314 :: Online: 1 :: Najwięcej odwiedzin: 314 (20-06-2021) :: | administracja
3609