MENU
skoment fotki
PASJA
KRS: 0000407962
REGON: 281371490
NIP: 7432023359
NR KONTA: BGZ S.A. 62203000451110000002252590

DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA:
  • Współorganizacja PIKNIKÓW RODZINNYCH NA POSESJI MDK - od maja 2012, 2013, 2014, 2015,2016,2017
  • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - 21.04.2013r. - projekt wspólfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce

  • Współorganizacja LOFANU 2013

  • "I WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2013" - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Organizacji Wypoczynku Dzieci i Młodzieży -zwiedzamy Warmię i Mazury

  • "II WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2014"-poznajemy i zwiedzamy stolicę Polski ( Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK") -projekt współfinansowany j.w

  • Organizacja Turniei Piłki Ręcznej Chłopców: 26-27.04.2014 II WIOSENNY BARTOSZYCKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce

  • ZDOBYCIE ŚRODKÓW NA MECZE WYJAZDOWE SZCZYPIORNISTÓW MDK W BARTOSZYCACH                      ( PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE) - 2015, 2016, 2017

 

 

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY KWIATY Z OGRODÓW, ŁĄK I LASÓW - WYNIKI
      | modyf: DZ 2017-09-24, 14:24 | 194 odsłon
serwiszglossie

 PROTOKÓŁ POSIEDZENIA KOMISJI

POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KWIATY Z OGRODÓW, ŁĄK I LASÓW”

Na konkurs w czterech kategoriach wiekowych wpłynęły ogółem 192 prace. W kategorii A (4-6 lat) 45 prac, w kategorii B (7-11 lat) – 105 prac, w kategorii C (12-14 lat) – 27 prac i w najstarszej kategorii D (powyżej 15 roku życia) prac 15.  

15 stycznia 2018 r. komisja w składzie:

Hubert Ramotowski - przewodniczący

Jolanta Lamka

Ewa Kozieł

oceniła prace konkursowe (doceniając kunszt młodych artystów) i przyznała następujące miejsca oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I KATEGORIA (A) – 4-6 LAT

I MIEJSCE – KAMILA ZDZIEBŁO – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

I MIEJSCE – JULIA URTNOWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

II MIEJSCE – KINGA GERMEL – Przedszkole Publiczne Nr 9 w Bartoszycach

II MIEJSCE – MICHALINA SZTABKOWSKA – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

III MIEJSCE – SZYMON SAKOWSKI – Integracyjne Przedszkole Nr 4 w Bartoszycach

III MIEJSCE – KAJA MICHALSKA – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

WYRÓŻNIENIE:

OLIWIA SINKIEWICZ – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

MALWINA KAJDA – Przedszkole Publiczne Nr 9 w Bartoszycach

MACIEJ BRUSZNIEWSKI – Integracyjne Przedszkole Nr 4 w Bartoszycach

OLIWIA CICHOSZ – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

KINGA GONTARZ – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

WITOLD PLOCH – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

 

II KATEGORIA (B) – 7-11 LAT

I MIEJSCE – PATRYCJA RZĄSA – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

I MIEJSCE – KAJA DĄBROWSKA – Szkoła Podstawowa w Krawczykach

II MIEJSCE – NIKOLA JAROSZEWICZ – Szkoła Podstawowa w Krawczykach

II MIEJSCE – BLANKA SONNENFELD – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

II MIEJSCE – NATALIA KOŚLACZ – Szkoła Podstawowa w Bisztynku

II MIEJSCE – JAKUB DRĘŻEK – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

III MIEJSCE – ARTUR DZIK – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

III MIEJSCE – POLA MARKIEWICZ – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

III MIEJSCE – BLANKA MAGUN – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

III MIEJSCE – ALICJA DĄBROWSKA – Szkoła Podstawowa w Krawczykach

III MIEJSCE – ZUZANNA SINKIEWICZ – Szkoła Podstawowa w Żydowie

III MIEJSCE – ROKSANA CZAJKOWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

III MIEJSCE – MICHAŁ SIEKLUCKI – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

WYRÓŻNIENIE:

AMELIA STURLIS – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

OLIWIA PALEJEWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

DOMINIKA CIEPLAK – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

WIKTORIA SZAREJKO – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

GABRIEL GĄSIEWSKI – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

ZUZANNA ŻYLIŃSKA – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

DOMINIKA LIKSZO – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

MICHAŁ KOZARZEWSKI – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bezledach

ALEKSANDRA BORYS – Szkoła Podstawowa w Żydowie

MARCELINA JAWORSKA – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bezledach

 

III KATEGORIA (C) – 12-14 LAT

I MIEJSCE – SANDRA MERESTA – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bezledach

II MIEJSCE – OLIWIA MŚCICH – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

II MIEJSCE – AMELIA MARKS – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bezledach

III MIEJSCE – NATALIA PIOTRAK – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bartoszycach

III MIEJSCE – AMELIA JASKÓLSKA – Szkoła Podstawowa w Krawczykach

WYRÓŻNIENIE:

MICHAŁ ZAJĄCZKOWSKI – Szkoła Podstawowa w Krawczykach

NIKOLA KULIGOWSKA – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

ŁUCJA WIECZOREK – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bartoszycach

KAMILA WAGA – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

 

IV KATEGORIA (D) – POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA

I MIEJSCE – MARTYNA SOKALSKA – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach

II MIEJSCE – PATRYCJA SZCZERKOWSKA – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Bartoszycach

II MIEJSCE – MARIA MIECZNIK – Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego w Bartoszycach

III MIEJSCE – PAWEŁ SKARUL – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach

III MIEJSCE – DAMIAN WOLSZCZAK – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach

WYRÓŻNIENIE:

KAROLINA WSZOŁA – Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego w Bartoszycach

RAFAŁ GULBICKI – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach

MARTYNA ROŻEK – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bartoszycach

KRYSTIAN SKRZYPA – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach

DAMIAN WOLSZCZAK – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach (praca zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej) 

WSZYSTKIM MŁODYM ARTYSTOM,KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE - DZIĘKUJEMY!!!

OSOBOM WYRÓŻNIONYM, ICH NAUCZYCIELOM i INSTRUKTOROM - GRATULUJEMY!!! I ZAPRASZAMY NA UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 9 LUTEGO 2018 O GODZINIE 16.30  W SALI IMPREZ MDK

W najbliższym czasie w galerii fotograficznej umieszczone zostaną zdjęcia nagrodzonych prac




do góry | modyf: DZ 2017-09-24, 14:24 | 194 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 


 

- ORGANIZACJA III WAKACYJNEGO TYGODNIA ATRAKCJI ( WYCIECZKA DO GDAŃSKIEGO ZOO) - PROJEKT WSPÓLFINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE W RAMACH ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.


- WAKACYJNY KLUB MŁODEGO ODKRYWCY- program realizowany w ramach oferty realizacji zadania publicznego dotyczącego PRIORYTETU I: Udzielanie rodzinom, w których występują problemy alkoholowe, pomocy psychologicznej i prawnej, a w szczególności ochrony przed przemocą w rodzinie, ZADANIE 2:Organizowanie wypoczynku letniego dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych patologiami społecznymi ( z problemem alkoholowym) z programem profilaktyki uzależnień oraz elementami profilaktyki zdrowotnej ( Urząd Miasta Bartoszyce).


 

 

Odwiedziny: 10061 :: unikalnych: 1380 :: Dzisiaj: 215 :: Wczoraj: 239 :: Online: 4 :: Najwięcej odwiedzin: 239 (23-02-2018) :: | administracja