MENU
skoment fotki
PASJA
KRS: 0000407962
REGON: 281371490
NIP: 7432023359
NR KONTA: BGZ S.A. 62203000451110000002252590

DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA:
  • Współorganizacja PIKNIKÓW RODZINNYCH NA POSESJI MDK - od maja 2012, 2013, 2014, 2015
  • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - 21.04.2013r - projekt wspólfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce
  • Współorganizacja LOFANU 2013
  • "I WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2013" - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Organizacji Wypoczynku Dzieci i Młodzieży -zwiedzamy Warmię i Mazury
  • "II WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2014"-poznajemy i zwiedzamy stolicę Polski ( Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK") -projekt współfinansowany j.w
  • Organizacja Turniei Piłki Ręcznej Chłopców: 26-27.04.2014 II WIOSENNY BARTOSZYCKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce
  • POMOC PRZY ORGANIZACJI TURNIEI PIŁKI RĘCZNEJ
  • ZDOBYCIE ŚRODKÓW NA MECZE WYJAZDOWE SZCZYPIORNISTÓW MDK W BARTOSZYCACH                ( PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE)
  • ORGANIZACJA III WAKACYJNEGO TYGODNIA ATRAKCJI ( WYCIECZKA DO GDAŃSKIEGO ZOO) - PROJEKT WSPÓLFINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE W RAMACH ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.

 

 
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY - PORTRET
      | modyf: DZ 2015-09-17, 21:23 | 1588 odsłon
serwiszglossie

PROTOKÓŁ POSIEDZENIA KOMISJI

POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„PORTRETY”

Dnia 21 stycznia 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury    w Bartoszycach został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „PORTRET”. Na konkurs wpłynęło 263  prace.  Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 19 roku życia.      

Najwięcej prac bo aż 94 dostarczono w kategorii II SP klas I – III ( 7 – 9 lat ) , następnie 70 prac w III kategorii SP klas IV – VI (10–13 lat ), 63 prace w kategorii I ( przedszkolaki ), 27 prac z gimnazjów i 9 prac ze szkół ponadgimnazjalnych.

Komisja w składzie:

1.       Hubert Ramotowski – przewodniczący

2.      Ewa Kozieł – członek

3.      Danuta Zalewska – członek

 po bardzo długich obradach, ponieważ były wątpliwości co do samodzielności wykonania niektórych prac, przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach następującym osobom:

I KATEGORIA ( od 5 lat – Przedszkolaki )

I miejsce – ELWIRA EMILIANOW – SP im. 20 Brygady Zmechanizowanej  w Bezledach –   Oddział Przedszkolny

II miejsce – PATRYK KAWĘCKI – SP Nr 7 Bartoszyce

II miejsce – EWA ŁOPACKA – MDK Bartoszyce

III miejsce – JULIA WOJTKOWSKA - SP Nr 7 Bartoszyce

III miejsce – ZUZIA DUNOWSKA – MDK Bartoszyce

III miejsce – NIKOLA FALASA – SP im. Jana Pawła II w Sokolicy Oddział Przedszkolny

III miejsce – MARTYNA SZEREJKO – Przedszkole Niepubliczne „STOKROTKA” Bartoszyce

III miejsce – ZOSIA URBAŃSKA – MDK Bartoszyce

Wyróżnienia:

OLIWIA ŁAWRYNOWICZ – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

LENA RACZKOWSKA - Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

JULIA OWAD - Przedszkole Niepubliczne „STOKROTKA” Bartoszyce

LENA SOBCZYSZYN - Przedszkole Niepubliczne „STOKROTKA” Bartoszyce

JULIA HOPPE - Przedszkole Publiczne Nr 9 w Bartoszycach

JUSTYNA ŚWIERCZEWSKA – MDK Bartoszyce

MICHAŁ GUMIENICZEK - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy Oddział Przedszkolny

ALEKSANDRA KUPISZEWSKA - Przedszkole Publiczne Nr 6 w Bartoszycach

DOMINIK CIŻOWSKI – Przedszkole Gminne Nr 1 w Bartoszycach

ANTONINA ZWIERKO - SP im. 20 Brygady Zmechanizowanej  w Bezledach –   Oddział Przedszkolny

 II  KATEGORIA – SP KLASY I – III ( 7 – 9 lat )

I miejsce – KAROLINA KRZEŚCIJAŃSKA – SP im. J.H. Dąbrowskiego w Żydowie

I miejsce – AGATA RYBAK - SP im. J.H. Dąbrowskiego w Żydowie

II miejsce –KAJA KRAWCZYK – MDK Bartoszyce

II miejsce – JULIA SZYMANEL – SP Nr 7 Bartoszyce

II miejsce – PIOTR GIECZEWSKI - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy

III miejsce – NATALIA MASIULANIEC - SP im. 20 Brygady Zmechanizowanej  w Bezledach

III miejsce – GABRIELA STURLIS - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy

III miejsce – ELIZA DĘBOWSKA – MDK Bartoszyce

Wyróżnienia:

KAMIL PAWLASZEK  - ZSP Sępopol

DOMINIKA MOSIEWICZ – SP  Nr 7 Bartoszyce

WIKTORIA SYGOCKA - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy

WOJCIECH WORONOWICZ - SP im. J.H. Dąbrowskiego w Żydowie

NIKOLA KORZEB – ZS Nr 1 Bartoszyce

ROKSANA SKURKA – SP Nr 7 Bartoszyce

ZUZANNA BARAS - SP im. 20 Brygady Zmechanizowanej  w Bezledach

ZUZIA LUDWICZAK – MDK Bartoszyce

 III  KATEGORIA – SP KLASY  IV– VI ( 10 – 13 lat )

I miejsce – BARTOSZ SUL – SP Nr 1 Bartoszyce

I miejsce – DAWID ŻUK - SP Nr 1 Bartoszyce

II miejsce – KAROLINA CZELIN - SP im. J.H. Dąbrowskiego w Żydowie

II miejsce – SANDRA SKABARA - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy

II miejsce – WIKTORIA ZIELIŃSKA – ZSP Sępopol

II miejsce – KACPER PAJĄK SP - Nr 1 Bartoszyce

III miejsce  - KATARZYNA ZAJĄC - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy

III miejsce – KACPER POŚWIATA - SP Nr 1 Bartoszyce

III miejsce – KASIA ORŁOWSKA – ZSP Sępopol

III miejsce – AGATA WRZEŚNIOWSKA – ZSP Sępopol

 Wyróżnienia:

GABRIELA CICHOSZ – SP Nr 3 Bartoszyc

DARIA ZAJĄC – SP im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku

NATALIA GOŁĄB - SP im. Jana Pawła II w Sokolicy

KAMILA RAŚ - SP im. J.H. Dąbrowskiego w Żydowie

 IV  KATEGORIA – Szkoły Gimnazjalne

I miejsce – MALWINA ŁAWRYNKIEWICZ – ZS Nr Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce

II miejsce – EWA ZABŁOCKA – Gimnazjum im. Straży Granicznej w Bezledach

II miejsce – ALEKSANDRA BURZYŃSKA – ZSP Sępopol

III miejsce – AGATA KUDŁA - Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce

III miejsce – JULIA MONKIEWICZ – Gimnazjum im. M. Kopernika w Kinkajmach

III miejsce – MAGDALENA SOSNOWSKA - ZS Nr Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce

 Wyróżnienia:

JOANNA LECH - ZS Nr Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce

PATRYK DĄBROWSKI - ZSP Sępopol

KATARZYNA GŁADKOWSKA - Gimnazjum im. Straży Granicznej w Bezledach

ANDŻELIKA MISIOR- ZSP Sępopol

 V  KATEGORIA – Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce – JOANNA PETRECKA – LO im. St. Żeromskiego w Bartoszycach

II miejsce – DARIA CIĘŻKA – ZSP Nr 2 Bartoszyce

III miejsce – MAGDALENA SEGIN - ZSP Nr 2 Bartoszyce


Na wręczenie nagród zapraszamy 12 lutego 2016 r.          ( piątek) o godz. 15.30 do sali imprez MDK.

Organizatorzy konkursu bardzo dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w konkursie, gratulują nagrodzonym i wyróżnionym osobom. Chcemy zaznaczyć, że większość  Waszych prac była jedyna w swoim rodzaju i komisja bardzo długo zastanawiała się, które spośród nich nagrodzić i wyróżnić. Jednak jak sami wiecie jest to konkurs i trzeba było wybrać te najlepsze. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie rozwijać swoje zainteresowania  i brać udział w różnych konkursach plastycznych.

ZAPRASZAMY DO GALERII FOTOGRAFICZNEJ  




do góry | modyf: DZ 2015-09-17, 21:23 | 1588 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

Odwiedziny: 28392 :: unikalnych: 3632 :: Dzisiaj: 98 :: Wczoraj: 151 :: Online: 3 :: Najwięcej odwiedzin: 226 (25-03-2017) :: | administracja