MENU
skoment fotki
PASJA
KRS: 0000407962
REGON: 281371490
NIP: 7432023359
NR KONTA: BGZ S.A. 62203000451110000002252590

DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA:
  • Współorganizacja PIKNIKÓW RODZINNYCH NA POSESJI MDK - od maja 2012, 2013, 2014, 2015
  • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - 21.04.2013r - projekt wspólfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce
  • Współorganizacja LOFANU 2013
  • "I WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2013" - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Organizacji Wypoczynku Dzieci i Młodzieży -zwiedzamy Warmię i Mazury
  • "II WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2014"-poznajemy i zwiedzamy stolicę Polski ( Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK") -projekt współfinansowany j.w
  • Organizacja Turniei Piłki Ręcznej Chłopców: 26-27.04.2014 II WIOSENNY BARTOSZYCKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce
  • POMOC PRZY ORGANIZACJI TURNIEI PIŁKI RĘCZNEJ
  • ZDOBYCIE ŚRODKÓW NA MECZE WYJAZDOWE SZCZYPIORNISTÓW MDK W BARTOSZYCACH                ( PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE)
  • ORGANIZACJA III WAKACYJNEGO TYGODNIA ATRAKCJI ( WYCIECZKA DO GDAŃSKIEGO ZOO) - PROJEKT WSPÓLFINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE W RAMACH ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.

 

 
KARTKA WIELKANOCNA
      | modyf: DZ 2014-10-9, 11:13 | 2276 odsłon
serwiszglossie

 

PROTOKÓŁ POSIEDZENIA KOMISJI Z POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA „NAJPIEKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ”     

                   

3 marca 2015 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”.

Na konkurs wpłynęło 198 kartki: 105 w kategorii szkół podstawowych klas 0 – III, 63 w kategorii szkół podstawowych klas IV – VI oraz 30 ze szkół gimnazjalnych. Komisja zwracała przede wszystkim uwagę na samodzielność wykonywania prac, estetykę oraz pomysłowość.

Komisja w składzie:

Jolanta Lamka – przewodnicząca

Danuta Zalewska – członek

Miron Maciopa – członek

 

nagrodziła i wyróżniła następujące osoby w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY 0 – III

LAUREACI: 

Marcel Trypucki – SP w Galinach

Malwina Huszcza – SP Nr 7 w Bartoszycach

Dominik Daraż - SP Nr 7 w Bartoszycach

Hanna Żylińska - SP Nr 7 w Bartoszycach

Joanna Kardzis – ZSz Nr 1 SP Nr 1 w Bartoszycach

Aleksandra Narkowicz - SP Nr 7 w Bartoszycach

Magdalena Kurpiewska - SP w Galinach

 WYRÓŻNIENIA   

Aleks Łunio - SP w Galinach

Bartłomiej Dziedzicki - SP w Galinach

Gabriela Cichosz – SP Nr 3 w Bartoszycach

 Laura Strzyżewska - SP w Galinach

Nicola Wrochniak – Przedszkole Niepubliczne „Stokrotka” w Bartoszycach

Fabian Bocis - SP w Galinach

Aleksandra Huszcza – SP w Rodnowie

Eliza Steć – SP w Sokolicy

Hanna Rychcik - SP Nr 7 w Bartoszycach

Klaudia Dunajewska - SP w Galinach

Szymon Czapka - SP w Galinach

Tomasz Białousz - SP w Galinach

Natasza Mielniczek – Przedszkole Nr 9 w Bartoszycach

Sonia Treblińska – Przedszkole Publiczne Nr 6 w Bartoszycach

Weronika Skóra – Świetlica Wiejska w Galinach


SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV – VI

 LAUREACI:

Krzysztof Gryta – SP w Galinach

Jakub Śniadach – SP w Sokolicy

Bartosz Sul – SP Nr 1 w Bartoszycach

Anna Łazar - SP Nr 1 w Bartoszycach

Jakub Stelmarski – SP w Sokolicy

Bartłomiej Kanarek - SP w Sokolicy

Oliwia Michalska – MDK w Bartoszycach

Laura Urban - SP Nr 7 w Bartoszycach

Igor Kaźmierczak - SP w Sokolicy

Sara Owoc - SP w Sokolicy

Paulina Pisarek – SP Nr 3 w Bartoszycach

Kamila Raś – SP w Żydowie

WYRÓŻNIENIA

Laura Mickiewicz - SP Nr 7 w Bartoszycach

Aleksandra Tatol - SP Nr 7 w Bartoszycach

Marcel Zych - SP w Sokolicy

Katarzyna Petrecka - SP Nr 7 w Bartoszycach

Julia Łabędzka - SP Nr 7 w Bartoszycach

Kamila Kawęcka - SP Nr 7 w Bartoszycach

Anna Antosiak - SP Nr 7 w Bartoszycach

Jakub Stelmarski - SP w Sokolicy

Julia Taranowicz - SP w Sokolicy

Maciej Markiewicz - SP w Sokolicy

Szymon Janowicz - SP Nr 1 w Bartoszycach

Patrycja Bykowska - SP Nr 1 w Bartoszycach

Amadeusz Jasudowicz – Świetlica Wiejska w Galinach

 GIMNAZJA

LAUREACI:

Dawid Greber – Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Justyna Józefowicz - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Aleksandra Gryta – Gimnazjum w Kinkajmach

 WYRÓŻNIENIA

 Julia Kwiatkowska - Gimnazjum w Kinkajmach

Klaudia Kowalska - Gimnazjum w Kinkajmach

Angelika Puff - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Anna Dytkiewicz - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Przemysław Wierzbicki - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Aleksandra Jagiełło - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Magdalena Sosnowska - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Adrian Rawłuszko - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Paulina Bogdaniuk - Gimnazjum Nr 1 w Bartoszycach

Klaudia Fabrycius - Gimnazjum w Kinkajmach

Alicja Jóźwicka - Gimnazjum w Kinkajmach

Ewelina Wlazło - Gimnazjum w Kinkajmach  

 Wyróżnienie :

Krzysztofa Stankiewicz -  osoba niepełnosprawna ( 20 lat) – Bezledy                                

 Bartoszyce, 2015-04-03

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom i osobom wyróżnionym.

Wręczenie nagród odbędzie się 17 maja 2015 roku około godz. 14.30 podczas rozpoczęcia Festynu Rodzinnego na posesji Młodzieżowego Domu Kultury w Bartoszycach.

 

 




do góry | modyf: DZ 2014-10-9, 11:13 | 2276 odsłon
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

Odwiedziny: 28347 :: unikalnych: 3631 :: Dzisiaj: 97 :: Wczoraj: 151 :: Online: 3 :: Najwięcej odwiedzin: 226 (25-03-2017) :: | administracja