kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY CZAS MANGI WYNIKI
      | modyf: MDK 2019-05-15, 14:40 | 186 odsłon
serwiszglossie

PROTKÓŁ KOMISJI

POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„CZAS MANGI - PRZYJAŹŃ”

 

14 maja 2019 r. został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „CZAS MANGI”, którego tematem była PRZYJAŹŃ.
Na konkurs wpłynęło 20 prac: 1 w kategorii A (10 – 11 lat), 16 w kategorii B (12 – 14 lat) i 3 w kategorii C (powyżej 15 lat).

Komisja w składzie:

Hubert Ramotowski – przewodniczący

Ewa Kozieł

Małgorzata Stankiewicz

nagrodziła w poszczególnych kategoriach wiekowych prace następujących osób:

 

KATEGORIA A - 10 - 11 LAT

I miejsce – LENA ZIELIŃSKA - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach 

KATEGORIA B - 12 - 14 LAT

I miejsce – ELIZA WOJTANOWSKA – zgłoszenie indywidualne – Górowo Iławeckie

II miejsce – DARIA BRZOZECKA – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bartoszycach

II miejsce – JULIA KOWALKOWSKA – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

II miejsce – LAURA RELUGA – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Bartoszycach

III miejsce – AMELIA BAŃKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

III miejsce – MAKSYMILIAN JANKOWSKI – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

III miejsce – JULIA ZALESKA – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach 

SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE (za drugą pracę)  - ELIZA WOJTANOWSKA – zgłoszenie indywidualne – Górowo Iławeckie

KATEGORIA C - POWYŻEJ 15 LAT

I miejsce – HANIA KALISZUK – Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego w Bartoszycach 

II miejsce – JULIA CHRUSZCZYŃSKA –  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bartoszycach

III miejsce – WERONIKA WIECZOREK – Szkoła Podstawowa w Galinach 

Komisja doceniając talent młodych plastyków, mimo nieregulaminowych prac (niewłaściwe ujęcie tematu konkursu), postanowiła WYRÓŻNIĆ dyplomami następujące osoby:

NIKOLA BOHUN – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

AMELIA MAJSIUK – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

WIKTORIA MICHALSKA – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

MICHAL MIKOS – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

MAJA MISIEWICZ – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

KAMIL PAWLASZEK – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

MAGDALENA SPĘTANA – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

ROKSANA SZCZURKO – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Sępopolu

Podpisy komisji:                                            

1.      Hubert Ramotowski

2.      Ewa Kozieł

3.      Małgorzata Stankiewicz

 

 




do góry | modyf: MDK 2019-05-15, 14:40 | 186 odsłon
Odwiedziny: 97729 :: unikalnych: 30085 :: Dzisiaj: 126 :: Wczoraj: 112 :: Online: 4 :: Najwięcej odwiedzin: 540 (12-06-2019) :: | administracja
544