kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

WYNIKI III POWIATOWEGO FESTIWALU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH LEĆ KOLĘDO, LEĆ
      | modyf: MDK 2018-12-16, 21:04 | 219 odsłon
serwiszglossie

 PROTOKÓŁ KOMISJI

III POWIATOWEGO FESTIWALU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH
„LEĆ KOLĘDO, LEĆ”

 14 grudnia 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbył się III Powiatowy Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych „LEC KOLĘDO, LEĆ”

Komisja w składzie:

- Małgorzata Abucewicz - Przewodnicząca 

- Krzysztof Łuszczyk

- Dariusz Wasyłeczko

przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych następującym osobom:


KATEGORIA I      Do 7 lat  

I miejsce – JULIA PIECEWICZ – Szkoła Podstawowa w Wojciechach 

II miejsce – LENA MAGUN – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

III miejsce – EMILIA PSZCZOŁA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

Wyróżnienia:

NIKLAS SOWIŃSKI – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

AMELIA STEC – Przedszkole Publiczne Nr 9 w Bartoszycach

EMILIA PISAREK – Przedszkole Publiczne Nr 2 w Bartoszycach

NATALIA MATUSZYK – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

ALEKSANDRA BUKOWSKA – Przedszkole Publiczne Nr 9 w Bartoszycach

 
KATEGORIA II     8-10 lat

I miejsce – WIKTORIA KUŹMOWICZ – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

II miejsce – KORNELIA KRYWKO – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

III miejsce – ROKSANA SKURKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

Wyróżnienia:

NATALIA KOSZTYKIEWICZ – Szkoła Podstawowa w Sokolicy 

KAROLINA DEDO – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bezledach

KALINA RURKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

BLANKA MAGUN – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

AMELIA ŁUCZYŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach
 

KATEGORIA III    11-13 lat

I miejsce – ALEKSANDRA GRYCZKO – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

II miejsce – MARIA GĘDZIOROWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

III miejsce – SZYMON SOBCZAK  – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

Wyróżnienia: 

ALEKSANDRA SADLAK – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

URSZULA KUCHARSKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach


KATEGORIA IV   14-16 lat

I miejsce – KAROLINA KNOSAŁA - Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach
II miejsce – IZA NIZIO - Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach
III miejsce –  WERONIKA MIESZKOWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

Wyróżnienia:

ALEKSANDRA GRICUK– Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach
ROZALIA BOROWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach


KATEGORIA V   Powyżej lat 16

I miejsce – KATARZYNA DEDO – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 w Bartoszycach
II miejsce – NATALIA MARCZENKO – Zespół Szkół w Górowie Iławeckim
III miejsce – KAROLINA SZYMAŃSKA – Liceum Ogólnokształcące w Bartoszycach

Wyróżnienia:

JAKUB LECH – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

 

 

PODPISY KOMISJI

Małgorzata Abucewicz

Krzysztof Łuszczyk

Dariusz Wasyłeczko




do góry | modyf: MDK 2018-12-16, 21:04 | 219 odsłon
Odwiedziny: 3155 :: unikalnych: 1423 :: Dzisiaj: 90 :: Wczoraj: 291 :: Online: 2 :: Najwięcej odwiedzin: 317 (23-03-2019) :: | administracja
1055