27 FINAŁ WOŚP
      | modyf: MDK 2018-09-10, 13:36 | 260 odsłon
serwiszglossie

WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY

Program – Młodzieżowy Dom Kultury

(13 stycznia 2019 r.)


1.     ZESPÓŁ ZAPLĄTANE W PIĘCIOLINIĘ w składzie:

         Blanka Magun

Kalina Rurka

Wiktoria Kuźmowicz

Roksana Skurka

Kornelia Krywko

Laureatki I miejsca XII Festiwalu Piosenki Polskiej „Masz Szansę Więc Śpiewaj” o Złotą Nutę Pisza  2018,

I miejsce w konkursie Muzyczna Karuzela 2018

 

W PIOSENCE „DO GRAJĄCEJ SZAFY”

2.     LENA MAGUN

               I miejsce na  XII Festiwalu Piosenki Polskiej Pisz 2018, 

               II miejsce w II POWIATOWYM  FESTIWALU „LEĆ KOLĘDO, LEĆ

W PIOSENCE „JESTEM KOTEM”

3.     ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO PRIMA KIDS najmłodsza grupa taneczna działająca w MDK

4.     DUET DISCO FREESTYLEWeronika Rafalska i Gabrysia Abromait

5.     ALEKSANDRA SADLAK -  „CICHO, CICHO PASTUSZKOWIE”

6.     ZESPÓŁ TĘCZOWE NUTKI w składzie

Grzegorz Aleksiejczuk

Szurma Aleksander

Szanciło Aleksandra

Smereczańska Julia

Maja Pieniak

Lena Lisowska

Roksana Mozolewska

Tymoteusz Suchodolski

Zespół  „Tęczowe nutki” składa się z dzieci w wieku 7-10 lat. Dzieci występowały na wielu imprezach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach. Uczestników zespołu łączy zamiłowanie do muzyki, dzieci nie tylko ładnie śpiewają ale w większości uczą się gry na instrumentach.        

ZAPREZENTUJĄ DWA UTWORY ” KIEDYŚ TAM” ORAZ „ DRUGI BRZEG”

7.     ALEKSANDRA GRICUKWYŚPIEWA  „ STRASZYDŁO”

8.     STUDIO PIOSENKI-grupa średnia w składzie:

Lena Magun

Julia Leżańska

Rozalia Sznitowska

Natalka Matuszyk

Marcela Krywko

Emilia Pszczoła

Dziewczęta biorą udział w konkursach i przeglądach, odnoszą sukcesy na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

WYKONAJĄ PIOSENKĘ „ROCKANDROLLOWA PASTORAŁKA”

9.     DUET ROZALIA BOROWSKA&JAKUB LECH -  ZAPREZENTUJE DWA UTWORY ,,WARRIORS" ORAZ ,,BELIEVER"

10.  ZESPÓŁ WOKALNY w składzie:

      Rozalia Borowska

      Jakub Lech

      Szymon Sobczak

      Iza Nizio


W UTWORZE ,,ŚNIADANIE NA TRAWIE”

11.  ROKSANA SKURKA

II miejsce na IX Konkursie Wokalnym Mazurski Słowik 2018   

III miejsce w  II POWIATOWYM FESTIWALU KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH „LEĆ KOLĘDO, LEĆ”

WYKONA PIOSENKĘ „JESTEM JAKA JESTEM” 

12.                        KORNELIA KRYWKO

 I miejsce XII Festiwal Piosenki Polskiej O Złotą Nutę Pisza  2018,

 I miejsce XIII Festiwal młodych wykonawców Piosenki w Kętrzynie

 I miejsce XIX Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek w Morągu

            ZAPREZENTUJE SIĘ W PIOSENCE „GWIAZDĄ BYĆ”

13.                        ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO PRIMA

14.                        ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO PRIMA-FUSION

15.                        ALEKSANDRA GRYCZKO

 Laureatka - I miejsce na  IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Morągu,  

 I miejsce  na   IV FESTIWALU MŁODYCH WYKONAWCÓW    PIOSENKI  KĘTRZYN 2018

ZAPREZENTUJE SIĘ W PIOSENCE  „SZYBY”   

16.                        SZYMON SOBCZAK

I miejsce  w Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Romualda Lipko

II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie w Opolu „Kocham śpiewać polskie piosenki”

WYKONA DWA UTWORY ,,ALEJĄ GWIAZD” ORAZ ,,NIEZNAJOMY”




do góry | modyf: MDK 2018-09-10, 13:36 | 260 odsłon
Odwiedziny: 81457 :: unikalnych: 25621 :: Dzisiaj: 309 :: Wczoraj: 218 :: Online: 2 :: Najwięcej odwiedzin: 540 (12-06-2019) :: | administracja
2314