serwiszglossie
AKTUALNOŚCI ZOBACZ WSZYSTKIE

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W ELBLĄGU

3 grudnia młodsza grupa piłkarek ręcznych UKS MDK Jedynka Bartoszyce wzięła udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2008 i młodsze, który odbył się w Elblągu.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów: z Elbląga, Gdańska, Gdyni, Gardei, Kwidzyna, Tczewa, Ryjewa, Banina i Bartoszyc...

...W tym roku zdobywamy doświadczenie w następnym medale.

Najlepszą bramkarką turnieju została nasza zawodniczka MAJA GAŁUSZKA.

Najlepszą zawodniczką zespołu została AMELIA LEDOCHOWICZ.

całość relacji z turnieju w zakładce SPORT/OSIĄGNIĘCIA/PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

Dodał: MDK
kiedy: 9 grudnia 2018r.
UWAGA!!!

Kochane Dzieci, Drodzy Nauczyciele i Instruktorzy, Szanowni Państwo pragniemy przypomnieć, że JUTRO (7 grudnia 2018 r.) mija ostateczny termin nadsyłania, przesyłania, osobistego dostarczania zgłoszeń do udziału w III Powiatowym Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych „Leć, kolędo leć”.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE I JUŻ DZISIAJ CIESZYMY SIĘ NA SPOTKANIE I MUZYCZNE WZRUSZENIA!

Dodał: MDK
kiedy: 6 grudnia 2018r.
XII FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ W PISZU

W piątek 30 listopada uczestniczki zajęć wokalnych MDK wzięły udział w XII Festiwalu Piosenki Polskiej w Piszu. Wokalistki Studia Piosenki Pani Eleny Witkowskiej doskonale zaprezentowały się w konkursie i wyśpiewały w kategorii 6-7 lat

I miejsce - Lena Magun

w kategorii 8-10 lat

I miejsce - Kornelia Krywko

wyróżnienie - Kalina Rurka.

Szczególnie trudną konkurencją była prezentacja w jedynej kategorii bez podziału wiekowego, w której zaprezentowały się także osoby dorosłe. Nasze dziewczęta zdobyły I miejsce. Zespół „Zaplątane w pięciolinię” wystąpił w składzie: Kornelia Krywko, Blanka Magum, Wiktoria Kuźmowicz, kalina Rurka i Roksana Skurka.   

 WIELKIE GRATULACJE!!!

Dodał: MDK
kiedy: 5 grudnia 2018r.
PIŁKA RĘCZNA UZALEŻNIA - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W LESZNOWOLI

Prawie 700 zawodników przez dwa dni 1-2.12 na 4 halach (Mysiadło, Rusiec, Mroków, Łazy) z 48 drużyn z 26 klubów reprezentujących 9 województw wzięło udział w turnieju piłki ręcznej w Lesznowoli. Była to II edycja turnieju Piłka Ręczna Uzależnia zorganizowana pod patronatem ZPRP. Nasze województwo reprezentowały 2 zespoły z Bartoszyc i Kętrzyna. Obydwa zagrały w najmłodszej kategorii wiekowej 2008/09 i obydwa zaprezentowały się bardzo dobrze. Dla dzieci było to takie pierwsze spotkanie z wielką piłką w sportowym wydaniu. Nagrodą dla dzieci oprócz zajętych miejsc ( I - MDK Bartoszyce, II - MKS MOSiR Kętrzyn ) był uścisk dłoni oraz nagrody wręczane przez samego Karola Bieleckiego.

PANOWIE - GRATULUJEMY i JESTEŚMY Z WAS DUMNI!!!

cały opis turnieju w zakładce SPORT/OSIĄGNIĘCIA/PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Dodał: MDK
kiedy: 5 grudnia 2018r.
XIX WILANOWSKI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Pracowite weekendy mają zespoły piłki ręcznej MDK Bartoszyce. Ostatnio 2 zespoły udały się już po raz kolejny na turniej piłki ręcznej do Warszawy w kategoriach 2006 oraz 2007/08. Obydwa zespoły zaprezentowały fajną grę na tle zespołów z całej Polski. Żal trochę rocznika 2006, który po wygraniu 3 meczy poniósł porażkę 1 bramką z Kętrzynem i musiał walczyć o miejsca 4-6. Tam podłamani chłopcy zagrali nieco słabiej i ostatecznie zajęli 6 miejsce. Rocznik młodszy składał się w większości z młodszych chłopców, ale walczył dzielnie zajmując 7 miejsce na 12 zespołów.

całość sprawozdania można przeczytać w zakładce SPORT/OSIĄGNIĘCIA/PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Dodał: MDK
kiedy: 5 grudnia 2018r.
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

Odwiedziny: 19568 :: unikalnych: 4598 :: Dzisiaj: 108 :: Wczoraj: 230 :: Online: 3 :: Najwięcej odwiedzin: 421 (20-11-2018) :: | administracja