kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 

 


 

serwiszglossie
AKTUALNOŚCI ZOBACZ WSZYSTKIE

PERŁOWA NUTA również z sukcesami wokalistek MDK

Na Wojewódzkim Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Polskiej „PERŁOWA NUTA” w Morągu organizowanym online, pięknie zaprezentowały się dziewczeta ze Studia Piosenki, którego opiekunką jest p. Elena Witkowska. Warunkiem uczestnictwa było wykonanie jednego utworu spośród największych przebojów Romualda Lipko i Budki Suflera oraz jednego utworu dowolnego z gatunku poezji śpiewanej. W kategorii kl. IV-VI I miejsce Jury przyznało KALINIE RURCE, natomiast w kategorii kl. VII-VIII I miejsce otrzymała ROKSANA SKURKA, II miejsce - Wiktoria Kuźmowicz

Gratulujemy dziewczętom i ich opiekunce p. Elenie Witkowskiej
 
Dodał: MDK
kiedy: 26 listopada 2020r.
VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ

Kolejny sukces wokalistek Studia Piosenki prowadzonego w MDK przez p. Elenę Witkowską na VI OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIOSENKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ O "ZŁOTY LAUR". W gronie laureatów znalazły się dziewczęta: LENA MAGUN, EMILIA PSZCZOŁA, BLANKA MAGUN i MAJA WASILEWSKA.

WIELKIE GRATULACJE!!!

wiecej w zakładce OSIĄGNIĘCIA/VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PIOSENKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ O "ZŁOTY LAUR"

Dodał: MDK
kiedy: 24 listopada 2020r.
WAŻNE

Informujemy, że ZAJĘCIA LEKKOATLETYCZNE od dnia dzisiejszego do 05 grudnia 2020 r. odbywają się w formie zdalnej. W zakładce WAŻNE/NAUCZANIE ZDALNE/MIROSŁAW FIGAT będą zamieszczane zestawy ćwiczeń na każdy dzień zajęć w/g dotychczasowego planu. 

 

Dodał: MDK
kiedy: 20 listopada 2020r.
IV POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - "LEĆ KOLĘDO, LEĆ"

Zapraszamy do udziału w Festiwalu dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół i placówek oświatowo - kulturalnych powiatu bartoszyckiego. Dla Waszego bezpieczeństwa eliminacje odbędą się w formie zdalnej. Na video-prezentacje wraz z niezbędnymi dokumentami czekamy do 31 grudnia 2020 r.

więcej w zakładce KONKURSY/IV POWIATOWY FESTIWAL KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH - LEĆ KOLĘDO, LEĆ

 

Dodał: MDK
kiedy: 17 listopada 2020r.
WYNIKI VI POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ - EDYCJA ONLINE

Z  przyjemnością informujemy, że 5 listopada 2020 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach zebrała się Komisja, aby ocenić nadesłane filmiki wideo na VI POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ. Komisja w składzie: ALICJA FREDO – przewodnicząca oraz IRINA PLISZKA, ELENA WITKOWSKA i  MIRON MACIOPA przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych. Wszystkim uczestnikom konkursu, nauczycielom i rodzicom serdecznie dziekujemy, a zwycięzcom gratulujemy! 

więcej w zakładce KONKURSY/WYNIKI VI POWIATOWEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI ANGIELSKIEJ - EDYCJA ONLINE

Dodał: MDK
kiedy: 10 listopada 2020r.
Odwiedziny: 19453 :: unikalnych: 3553 :: Dzisiaj: 2 :: Wczoraj: 71 :: Online: 1 :: Najwięcej odwiedzin: 311 (10-11-2020) :: | administracja
638